Balea

Ár:   260 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. szeptember 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Édes karamell illatú ajakápoló, mely ricinusolajjal, mandula olajjal, valamint kandelilla- és méhviasszal intenzíven ápol.

hivettivy

2017. február 20.

Már nagyon kevés van benne, de az illatát nagyon szeretem. Színtelen, nekem egy kicsit szárít is, nyáron elkenegettem. Kicsit csomósodós, mint általában a Balea ajakápolók.

Nem tudom miért írtam azt hogy csomósodik, mert nem! Puhi krémje van. Otthoni ajakápolásra szerintem jó. +1🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

ErikaLilien

2017. január 18.

Évek óta az egész család csak balea ajakápolókat használ, mert olcsók, és szerintem sokkal jobbak mint a labello! Nem fog egyik sem, jó az illatuk! Sok félét próbáltunk, volt amelyik jobban bevált, volt amelyik kevésbé! Ez annyira nem kedvenc, de a család szereti az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Szandus199315

2016. június 23.

Jó pár hónapja használtam el egy ilyet. Igazából szerettem, nem volt rossz, de annyira nem is extra, hogy újra vettem volna. Az illatát imádtam, azt tudom. A hidratálása az közepes volt, emlékszem, hogy gyakran kellett újra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

KisHeni

2016. június 23.

Imádom! Kiválóan hidratál és ezt télen be is bizonyította, mert a leghidegebb időben sem száradt, cserepesedett ki az ajkam. Az illata nem karamell inkább kakaóvaj és nagyon édes! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

KisHeni

2016. június 23.

Ajakápoló mániás vagyok így ez a darab sem hiányozhatott a repertoárból, meglepődtem milyen jól hidratál. Télen be is bizonyította, mert a leghidegebb időben sem száradt, cserepesedett ki az ajkam. Nem karamell, inkább kakaóvaj illata van és nagyon édes ízű. Imádom!

Vyvcsyke

2016. június 11.

Nem nagyon hidratál, ennél van sokkal jobb minőségű ajakápoló, az illata kellemes, de sokszor kell kenni, hogy puha legyen a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Chi-Annie

2016. április 13.

Hónapok óta nagy kedvencem volt, így a végére azért már ráuntam erre a tömör édes íz-és illatvilágra, de hidratálás szempontjából igazán elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

FNina

2016. március 15.

3 csillagot tudok neki adni csak sajnos! Nekem inkább többet árt, mint használ,nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket! Az illata elviselhető, nekem is cukros jellegű inkább. Elég hamar eltűnik a számról, nem valami tartós. Be sem szívódik rendesen, tényleg kelt egy zsírosabb érzetet, amit pedig evés/ivással elég könnyű el is tüntetni. Nekem utána brutál száraz a szám, nincs benne az a nyugtató érzés, ha beszívódás után hidratáltnak érzem az ajkaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

nezili

2016. február 27.

Haaat nem egy nagy szam. Nem is szivodik be rendesen, hagy egy fura zsiros reteget az ajkaimon es alig hidratal. Az illata elviselheto, de ha meg tudtam volna szaglaszni megvetel elott, nem valoszinu, hogy erre esik a valasztasom. Mivel nincs szine, le tudtam passzolni ocsemnek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

malnaszorpi

2016. február 27.

Amikor megvettem alig vártam hogy kipróbálhassam, felkészültem egy igazán finom karamell illatra...de kicsit csalódtam, finom az illata de inkább cukros mint karamell. Viszonylag jól hidratál, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Benzoate, Coumarin, Limonene
Színezékek: Beta Carotene, CI 77491, CI 77492, CI 77499