Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Testápolás

Kávés testradír mandulavirág illattal. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, a finomabb érzetű bőrért.

lZsuzsi

2019. május 22.

Selymesen puha bort varazsol,zseni termek! Imadom! Felfrissiti a testemet,es csodas illata van amit utana sokaig erzek magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Kiraerika

2018. december 31.

Útálom magam, mert a csomagolás és a kiváncsiságom miatt vettem meg. Engem nem hozott lázba. Itthon jobbat kutyulok magamnak kávézacból meg olivaolajból vagy kókuszolajjal. Nemmellesleg a csomagolása is műanyagpazarlás. Miért nem lehet nagy kiszerelésben árulni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

p.bettina

2018. december 16.

Nagyon megtetszett a csomagolása és ez volt az elsődleges ok, amiért megvettem. A kókuszos verzióval egyetemben. Mindkettőnek isteni illata van, egyáltalán nem zavaró vagy sok számomra. Kicsit körülményes és piszkos a használata, az egész kád tele lesz a szemcsékkel, de könnyű lepucolni. Utána szép puha lesz a bőröm, viszont nem tart valami sokáig a hatása. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

rekucccc

2018. december 5.

Nagyon szeretem ezt a testradírt, csak kár, hogy nincs belőle nagyobb kiszerelés. Alapból nem rajongok a kávé illatért, de utána a tusfürdő szépen elfedi, és egyébként nagyon jól radíroz, erős szemcséi vannak, pont, amit szeretek:) Egyébként a csomagolása miatt vettem meg, annyira szép, gondoltam egy próbát megér, de nem csalódtam szerencsére:) A kókuszos verziót is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

Boriskajuliska

2018. november 16.

Hatása ugyan az mint a kókuszos változatnak, inenzíven radíroz, nem szárít viszont az illata nem tetszik. A kávé finon de a madula nem az igazi, nem volna rossz ha az illat is kényeztető lenne. Mivel a kókuszos változat isteni ezért ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 16.

Ad-Namah

2018. szeptember 30.

Nem sok van benne, de nagyon finom illata van és nem szárítja a bőrt, pedig az ilyen test radírokkal nem vagyok barátságban, volt ami ekcémát okozott. A bőrön egy kis réteget hagy, de az az olaj miatt van. Szerintem 2-3 alkalomra elég lesz egy zacskó, és remélem a kókuszos is ilyen jó illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Panni21

2018. szeptember 28.

Intenzívebb, mint egy átlagos radír, picit karcol is, úgyhogy óvatosan. Eleinte gondban voltam az adagolással, mivel lényegében az egész száraz, szórni kell, nem találkoztam még ilyesmivel korábban. A kávé miatt kellemes, friss érzést hagy maga után, azonban színezi a kádat, és nehéz megszabadulni az apró kávészemcséktől utólag. Mivel száraz a bőröm, nekem heti egy használat bőven elég belőle (alapból cukorradírt használok, heti kétszer, mellette természetesen kihagytam). Valami mandulás-marcipános jellegű illatot vártam, meglehet, tévesen, ugyanis a csomagolás mandulavirágot ígér, bár annak nem tudom, milyen az illata. Ezé a terméké azonban egyértelmű zselés szaloncukor, illetve használat közben már a friss kávé dominál pici édességgel a háttérben.
Körülbelül 3-4 használatra elegendő mennyiséget tartalmaz a tasak, emiatt ár-mennyiség arányban kicsit drágának tartom (3 ilyen árán már fél évre elegendő mennyiséget veszek más radírból), tekintve, hogy sajátmárkás termékről van szó, illetve, hogy a tartalma lényegében mindössze darált kávé meg némi tengeri só, ezt ki lehet hozni azért kevesebből is.
Illetve érdekes, hogy a leírásban tengeri só szerepel, az összetevők közt azonban meg már cukor.
Maga a termék egyébként tetszett, egyedül a fent említettek miatt vettem el egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.