Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Testápolás

Kávés testradír kókusz illattal. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, a finomabb érzetű bőrért.

andii05

2019. április 15.

Az illata nagyon tetszik, de nekem sajnos elég durvák a szemcsék. Bírja a bőröm a dörzsölést, van más testradírom is, ami kávé alapú és attól semmi "bajom". Ettől viszont össze-vissza karcolódik a bőröm, és csúnya piros csíkok lesznek rajtam. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Csipetke

2019. április 9.

Hetekig ott állt a fürdőszoba polcon. El is felejtettem, hogy nekem ilyenem is van. De aztán tegnap úgy döntöttem kinyitom és kipróbálom ha már van. Elég nehézkesen sikerült kinyitnom, de mikor sikerült finom illat fogadott. Nekem inkább a kv illata dominál, de ez cseppet sem zavar. Kellően szemcsés állagú, nem durva de teszi szépen a dolgát. Nem is kellett olyan sok belőle, illetve több van ebben a kis tasakban mint gondoltam, 2-3 alkalomra bőven elég lesz. Így aztán még inkább megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. március 7.

Isteni illata van és első használat után hihetetlenül puha bőr!
Akinek nagyon érzékeny bőre van, annak óvatosan, mert picit kipattogott tőle bőröm, de kb mindentől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 7.

Isteni illata van és első használat után hihetetlenül puha bőr!

Ennie86

2019. január 25.

Csodás hatás egy fantasztikus illatú terméktől! Teljesen levett a lábamról. :) Ebben a hidegben nagyon jó volt használni. Teljesen feldobott az illata. A hatása pedig *10-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Zsofii88

2018. december 27.

Elhasználtam egy tasakkal,imádtam!!
Kb 2-3x használtam egy héten leginkább a lábszáramra fokuszálva a szörbenövések ellen. Meg kell mondjam nagyon hatásos volt. Imádtam használni,ám egynap elfogyott ,kb 2-3 hétig birta. Csodáltam is hogy ennyi ideig kitartott.
Sajnos már több dm-et körbejártam csomószor és nem találom a polcokon már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Elhasználtam egy tasakkal,imádtam!!
Sajnos már több dm-et körbejártam csomószor és nem találom a polcokon már :(

Doci0331

2018. november 27.

Nagyon finom illata van és egyszerűen csodákra képes a bőrömmel, annyira puha a használata után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

zsazsa

2018. november 10.

Megvettem ezt is és a másik verziót is, de ezt próbáltam ki egyelőre. Nekem nagyon tetszik a termék! Kávé és kókusz illata van, a csomagolásban talán jobban érvényesül valóban a kókusz, mint használat közben. De így is szerelem. A szemcsék megfelelőek, ez tényleg radíroz, teszi a dolgát. Van benne egy kis olaj is, így kicsit ápol is. Szerintem nem drága, ennél sokkal kevésbé radírozó radírokat lehet venni ennél sokkal többért... 2-3 alkalomra elég egy tasak, ne sajnáljatok magatokra lányok heti 100-150 ft-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Boriskajuliska

2018. november 9.

Csatlakozom az előttem írókhoz, nagyon jó kis terméket kapunk korrekt áron. A tasakot kibontva isteni kávé és kókusz illat bújik elő, használat közben már inkább a kávé dominál, de a férjem kakaót is érzett. Elég erőteljesen radíroz de nekem inkább ezt jön be nem a gyengéd krémes formula. Mivel nem spórolok vele és a combomtól a karomig mindenhová használom 2 max 3 alkalomra elég a tasak tartalma. Így sem rossz vétel viszont csak a nagyobb kiemelt DM-ekben lehet kapni így érdemes többet venni ha valakinek tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

pont

2018. november 5.

teljesen impulzusvásárlás volt, nem is vártam tőle túl sokat, de pozitív csalódás. viszonylag nagyobb, durvább szemcsék vannak benne, szóval a kisebb sebekkel, anyajegyekkel nem árt vigyázni, de én sok testradírt amúgyis gyengének érzek, szóval nem bánom, mert érzem, hogy tényleg teszi a dolgát és jól radíroz. szerencsére nem szárít és egy csomag 3-4 alkalomra biztosan elég, az illata pedig szuper! szerintem a másik változatát is ki fogom majd próbálni, mert megtetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

ritaszeged

2018. október 31.

Először azt hittem béna lesz maga a termék és mennyivel könnyebb ezt otthon megcsinálni az áráról úgy már nem is beszélve. De őszintén szerintem ez egy tök korrekt kis cucc. 40 gramm nem sok, de egy két alkalommal elegendő. Kellemes, puha bőrt kapunk a használat után. Van benne olaj egy pici ami hidratál is. Az illata pedig egy csoda. Fantasztikus, inkább kávés, édeskés egyáltalán nem mű hatású. Szóval 290 forintért szerintem teljesen jó vétel, kár hogy nincs valami sokkal nagyobb kiszerelés :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.