KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Testápolás

Kávés testradír kókusz illattal. Gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket, a finomabb érzetű bőrért.

zsazsa

2018. november 10.

Megvettem ezt is és a másik verziót is, de ezt próbáltam ki egyelőre. Nekem nagyon tetszik a termék! Kávé és kókusz illata van, a csomagolásban talán jobban érvényesül valóban a kókusz, mint használat közben. De így is szerelem. A szemcsék megfelelőek, ez tényleg radíroz, teszi a dolgát. Van benne egy kis olaj is, így kicsit ápol is. Szerintem nem drága, ennél sokkal kevésbé radírozó radírokat lehet venni ennél sokkal többért... 2-3 alkalomra elég egy tasak, ne sajnáljatok magatokra lányok heti 100-150 ft-ot. :)

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Boriskajuliska

2018. november 9.

Csatlakozom az előttem írókhoz, nagyon jó kis terméket kapunk korrekt áron. A tasakot kibontva isteni kávé és kókusz illat bújik elő, használat közben már inkább a kávé dominál, de a férjem kakaót is érzett. Elég erőteljesen radíroz de nekem inkább ezt jön be nem a gyengéd krémes formula. Mivel nem spórolok vele és a combomtól a karomig mindenhová használom 2 max 3 alkalomra elég a tasak tartalma. Így sem rossz vétel viszont csak a nagyobb kiemelt DM-ekben lehet kapni így érdemes többet venni ha valakinek tetszik.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 9.

pont

2018. november 5.

teljesen impulzusvásárlás volt, nem is vártam tőle túl sokat, de pozitív csalódás. viszonylag nagyobb, durvább szemcsék vannak benne, szóval a kisebb sebekkel, anyajegyekkel nem árt vigyázni, de én sok testradírt amúgyis gyengének érzek, szóval nem bánom, mert érzem, hogy tényleg teszi a dolgát és jól radíroz. szerencsére nem szárít és egy csomag 3-4 alkalomra biztosan elég, az illata pedig szuper! szerintem a másik változatát is ki fogom majd próbálni, mert megtetszett.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

ritaszeged

2018. október 31.

Először azt hittem béna lesz maga a termék és mennyivel könnyebb ezt otthon megcsinálni az áráról úgy már nem is beszélve. De őszintén szerintem ez egy tök korrekt kis cucc. 40 gramm nem sok, de egy két alkalommal elegendő. Kellemes, puha bőrt kapunk a használat után. Van benne olaj egy pici ami hidratál is. Az illata pedig egy csoda. Fantasztikus, inkább kávés, édeskés egyáltalán nem mű hatású. Szóval 290 forintért szerintem teljesen jó vétel, kár hogy nincs valami sokkal nagyobb kiszerelés :D

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

mautika

2018. október 27.

Annyira de annyira jó illata van, illetve kevés kell belőle így sok használatra eleg. Tuti betarazok belőle.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

vvivien

2018. október 24.

A tasakban bounty illata van de használat közben inkább a kávé jön át. KB 4 használatra elég, jól radiroz és nem is szárít csak a fele használat közben lepotyog

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

Josie91

2018. október 23.

Ez de nagyon jó cucc! Végre nem valami zselés-folyós radír, amibōl egy kilót elpazaok egyszerre, isteni az illata, mint a frissen lefōtt kotyogós kávénak egy kis kókusszal, a bōröm nagyon jó puha lett, mi kell még? Árban is kedvezō, nálam nyertes! :)

Josie91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Slushy

2018. október 21.

Isteni finom kávés kókuszos illata van. Szépen lehet vele a bőrt radírozni. A szemcsék pont jó méretűek. Se nem túl nagyok se nem túl kicsik.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Ad-Namah

2018. október 21.

Pont olyan illata van mint a kókuszos szaloncukornak, ugyanúgy hat, mint a mandula illatos párja, én nagyon szeretem mindkettőt. Nem szárított ki, nem lett baja a boromnek tőle.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

violavoncydonia

2018. október 9.

A LEGJOBB kávé dörzsi!!!! Olyan illata van mint egy kávézónak ahol fánkokat sütnek. Sokat utaztam Amerikába és pont ilyen illata van a New yorki kávézóknak. Nagyon nagyon olcsó, ahhoz képest tök jó az inci és szépen radíroz, hidratál, én eddig 4-szer használtam egész testre, szerintem összesen 10-et fog bírni. Mindig reggeli zuhanynál veszem elő mert felébreszt és boldoggá tesz.

violavoncydonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.