Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Hajfestékek

A Balea Colornique tartós hajfesték intenzíven ragyogó, csodálatos hajszínt és 100%-os ősztakarást biztosít. Különösen hajkímélő: aminosav alapú hatásmechanizmusának köszönhetően lényegesen kevesebb töredezett hajszálat eredményez. Professzionális formulája nem tartalmaz ammóniát és etanolamint, szilikont és parfümöt. Kellemesen semleges szagú, így otthoni használatra optimális.

DepecheAndi

2020. december 21.

Előbb vettem meg, mint hogy a véleményeket elolvastam volna, így a már tulajdonomban lévő két doboz festékkel álltam neki véleményeket olvasni. Hát rendesen megijesztett, de mivel megvettem, úgy voltam vele, hogy próba cseresznye.
Egy héttel ezelőtt szőkítettem a hajam és nagyon ronda sárga lett, ezt szerettem volna orvosolni, ezért vettem a Smokey Beige árnyalatot. Nekem abszolút jó véleményem van a termékről. Nem mondom, hogy pont olyan lett, mint a dobozon, de a sárgaság nagy része eltűnt és szép hamvas színt eredményezett. Legközelebb is ezzel fogom utánfesteni, hátha jobb lesz az eredmény. Bízom benne, hogy nem fog visszasárgulni, ennek érdekében lila samponnal mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

vadvirag919

2020. július 13.

NE VEDD MEG. Ezt bele kellene írni a leírásba.... Impulzusvásárlás volt, ráadásul rossz adatlapot néztem meg itt (a hajszínezőt). Rögtön kettőt vettem, mert annyira nem drága, és pont olyan színű a Smokey beige, mint az eredeti hajszínem. Aztán itthon végig böngésztem az összes véleményt, a németet is, és kicsit megijedtem. Na nem baj, ha már megvan alapon azért elhasználtam... Az az egy szerencsém van, hogy erős és dús a hajam, így viszonylag kicsi a kár.
A szín az pont olyan lett, mint gondoltam, egy tónussal sötétebb szőke, vöröses felhang nélkül. OK.
A szagától napokig nem szabadultam, az durva volt. A probléma viszont ott kezdődik, hogy még nekem is annyira kiszárította a hajamat, hogy "csikorgott", házi olajos/tojásos pakolást kellett ráraknom, hogy kezelhető legyen (a boltikat kb. kiröhögte). A töredezett hajvégeim száma is hirtelen megszaporodott. Jó, ezeket még úgy túlélem, bár na...
Amiért viszont még nekik kéne fizetni az az, hogy KETTŐ hete iszonyat módon hullik a hajam (hajmosáskor a szokásos hörcsög méretű mennyiség helyett, most két tengerimalac kijön a csomóból), és ennyi idő alatt, azaz max. ÖT hajmosás után semmi nem látszik a történetből. Kikopott. Hamvasító sampon használata mellett is. Teljesen totálisan ledobta a pi....ba, viszont ugyanúgy hullik tőle tovább. -.-"
Természetesen azt a 6-7 db ősz hajszálamat sem fogta be, ami van, de hát ezt már csak halkan jegyzem meg.

Vékonyszálú hajon semmi esetre se próbálkozzatok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Vékonyszálú hajon semmi esetre se próbálkozzatok vele.

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2020. május 31.

Egy kalap kaka(o) ez a festék. A Smokey beige árnyalat tetszett meg. Csak elöljáróban jegyzem meg, nem először festek hajat magamnak. Úgy kb 35 éve.
A hajam megszokott szine hasonló árnyalat, igy a csalódásomnak nem az az oka, hogy nem olyan lett, mint amit szerettem volna.
Konkrétan semmit sem csinált a hajammal. A töve ősz maradt, a hajvég pedig egy fikarsznyit sem változott.
Ha lehet én minusz 5re értékelném. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 31.

Ha lehet én minusz 5re értékelném. Soha többet.

AkInImOd

2020. április 4.

Én nagy vacillálások közepette vettem meg ezt a terméket a Smokey Beige 10.71 árnyalatban. Korábban nagyon sokat volt szőkítve a hajvégem, ami a hamvas színt gyorsan ledobta és sárgulni, az átmenetnél vörösödni kezdett (az eredeti hajszínem mély gesztenyebarna). Mivel most sem pénzem, sem kapacitásom elmenni fodrászhoz a járványhelyzet miatt, pont kapóra jött. Előtte azért sok Brad Mondo és egyéb fail elemző videót megnéztem, hogy tudjam, mi az, amit elronthatok, meg szépen megvártam a hajmosás után egy hetet, hogy garantáltan ne frissen mosott hajon kezdjem el csinálni (nekem tövet amúgy sem kell festeni)... De igazából az útmutató pofonegyszerű, csupán a keveréket inkább jó hosszasan rázogattam, hogy egységes legyen a festék. Ezután alulról felfele haladva, vékony tincseket leválasztva kifésültem, rávittem hosszan egy adagot a festékből, majd alaposan bedörgöltem, kicsit tupírozva is a tincseket, és alufóliába burkoltam azokat. Rajtam végül több, mint 1 órát volt fent (habár a dobozos festékek állítólag a 45. perc után már nem hatnak), jó szürkék voltak a hajvégeim. :) Utána lemostam, a pakolást is feldobtam tincsenként, annak is adtam 15 percet, de már ekkor láttam, hogy szép az eredmény: a sárgaság letompult, még az átmenetek is megszelídültek, nem vöröses-szőke már. 1 hete bírja a hajam, jó állapotban van, nem hullik a megszokottnál durvábban sem a fésülködés során, a környezetem is megdicsért a videóchatek során, hogy klassz színe lett. Én teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, sajnálom a többiek negatív élményét. Szerintem ezt a terméket pár hónap múlva újra bevetem, ha megint nagyon besárgul a hajam és nem jutok el fodrászhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

eprecs

2019. július 29.

Urban grey: Tegyük fel hogy túl teszem magam azon hogy ez az elvileg szürke árnyalat madárf.s színben pompázik a hajamon. Tegyük fel hogy túl teszem magam azon is, hogy olyan foltos mintha kereszteztek volna egy dalmatával. De azon hogy tegyem túl magam hogy a hajam fele kihullott amikor mostam le ezt a minősíthetetlen valamit? 0 azaz nulla pontot adnék ha lehetne, mert az egyet sem érdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

zellerke

2019. július 2.

Mióta megjelent itthon ezt használom, tökéletesen elégedett vagyok vele. Tényleg nincs kellemetlen illata, kiadós, nem marad körben a fejbőrön a legsötétebb árnyalat sem. Viszont elég kevés a színválaszték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Traumeel

2019. február 9.

Egy csomóban hullott ki a hajam festés után, az első fésülködésnél..... Én az Urban Greyt próbáltam ki, nem tökéletes szürke, alatta átüt a szőke.... Borzalmasan nehezen jött ki a felvivőflakonból a festék, végül kinyomtam a tenyerembe, úgy vittem fel a hajamra. Nem vagyok megelégedve vele sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

LillSkybour

2019. január 3.

Stocholm blonde árnyalatot próbáltam én is... Sajnos nekem sem fogta be a lenőtt, sötétszőke hajtövemet, csak kicsit világosított rajta, de nagyon látszik a különbség :( szerettem volna egy kevésbé káros, szőke hajfestéket, de sajnos nem ez lesz az

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Pumukli

2018. november 12.

UPDATE: Egyszer vettem újra, sajnos a hajtöveket nem fogja be teljesen. :( 3 csillagra módosítom az értékelést, mert a már előzőleg is festett részt szépen befogja, egyenletesen is kopik, de a hajtövek és a relatív gyors kopás miatt két csillag mínusz.

Kifejezetten azért regisztráltam, hogy elmondjam, mennyire szuper ez a hajfesték! Mindigis vörös/pirosas színűre festettem a hajam, de tavasszal úgy gondotlam, kipróbálnék egy piros-narancssárga bayalaget (fodrásztól). Azóta próbálom rendbehozni a hajam, sikertelenül (eleinte fodrásszal). A régi bevált színemet is egy mosás után ledobta magáról ott, ahol ki volt szőkítve és a színezőbalzsamtól is csak rózsaszín maradt. :( A múlt héten láttam meg ezt a hajfestéket a dm-ben és az itteni vélemények alapján gondoltam, kipróbálom és imádom! 66.44-et vettem, ami ugyan nem tiszta vörös, mahagóninak mondja magát, de a napfényben szép vöröses árnyalat. Gyönyörűen befogta a szőkített részeket is és a mai hajmosás után is csak minimálisan kopott, szinte észre se venni. Ha csak 2-3 hajmosást kibír minimális kopással, már boldog leszek. Megvettem a 0.44-es színezőbalzsamot is, de még nem próbáltam. Nálam a festék 5 csillag, ha változna, update-elek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

nagyerika28

2018. október 2.

10.0 stockholm szőkét próbáltam...először és utoljára...Nem csípett, nem volt büdös festékszag, viszont lemosás után ugyanazt a festékszagot árasztja a hajam, mint a többi hajfestéknél és piros pöttyök lettek a homlokomon, tarkómon. A színéről annyit, hogy abszolút nem világosította ki a hajam. Ugyanúgy látszik a lenövés, csak nem olyan nagy a különbség az árnyalatban. Sötétszőke hajam van, de nem bírkózott meg velem. Számomra pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.