Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2011. október 26.

Kategória:   Dezodorok

csibehusi

2016. április 20.

Majdnem megfulladtam mikor először megszagoltam. Borzalmaaaaaas!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 20.

Majdnem megfulladtam mikor először megszagoltam. Borzalmaaaaaas!

Sminkes

2012. április 27.

Hát nem a legkellemesebb deo-m az biztos :-) Max. 4 órát bír erős izzadással, de akkor is lehet érezni az izzadság szagot. Az illata inkább vegytisztítóra hasonlít kifújva, bár amikor beleszagoltam az üzletben kellemesnek tűnt. Aki nem annyira izzadós annak akár még jó is lehet. Olyan púderes-vegyszeres illata van szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Domino

2011. október 30.

Ajándékba kaptam, aminek csak örülni tudok, mert így legalább nem kellett ezért a borzalomért pénzt kiadnom. Eszméletlen büdös, ráadásul mai napig nem sikerült a családdal rájönni, hogy ezt most valóban a nőknek szánták, vagy a férfiaknak kéne inkább használni az "illata" miatt... de valószínű, hogy jobban jár mindenki, ha ki sem próbálja. (Bár a hatékonyságáról nem tudok beszámolni, mert a kipróbálás szintjéig nem jutottam vele, már elég volt az illatát megérezni...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 30.

BabaCica92

2011. október 16.

Illata borzalmas, fullasztó, izzadás elleni hatása majdnem 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 16.

Illata borzalmas, fullasztó, izzadás elleni hatása majdnem 0

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.