Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Szappanok

Balea egészségügyi folyékony szappan Farnesol-lal, illatanyag nélkül a mindennapi higiénikus tisztításhoz. Lipid anyagok táplálják a bőrt, melytől sima és puha marad.

Antibakteriális, bőrgyógyászatilag tesztelt.

dottya

2017. július 7.

Nekem sajnos nem jött be. Azért vettem meg mert illatszermentes és úgy gondoltam az érzékeny ekcémás bőrömre sem lesz rossz hatással. Ennek ellenére életem legrosszabb szappanja volt, rettenesetesen szárított, a kezemen a bőr teljesen kirepedezett és vérzett. Mivel nem tudtam semmire elhasználni kidobtam. Kár, mert nagyon szépek az összetevői, a csomagolása is igényes, pratikus, minimalista, és nekem az is nagyon fontos, hogy egy termék ne legyen túlillatosítva, különben tüsszögni, fulladni kezdek tőle. De mivel számomra használhatatlan volt a szárító hatása miatt, így csak 1 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

redrick

2016. október 31.

Number one kezmoso termek, nem szarit, hatekonyan tisztit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Number one kezmoso termek, nem szarit, hatekonyan tisztit.

DianaS

2016. október 17.

Tetszik, hogy illatmentes és hogy ezáltal nincs olyan "fura" szaga. Az állaga is pont megfelelő, és nem szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 17.

Makk Zsuzsó

2016. január 30.

Tényleg must have! Főleg ilyenkor télen, influenzaszezonban. Nem szárít, igaz az ekcémám nem nagyon örül neki, de rontani nem ront rajta. Mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Winger

2014. szeptember 29.

Abszolút must have! Krémes állagú, egyáltalán nem szárít és illatanyagmentes. Gyerek van, kutya van, sok kézmosás van. Már a sokadik flakonnal veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

levendulalány

2014. szeptember 25.

Nagyon szeretem, régóta használjuk. Jól, alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Nagyon szeretem, régóta használjuk. Jól, alaposan tisztít.

csibeeeh

2013. október 6.

már egy ideje használom és nagyon jól tisztít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

már egy ideje használom és nagyon jól tisztít :)

Szonya

2013. július 3.

Én is szeretem, a konyhába ilyen szappant raktam. Jól tisztít, nem szárítja a kezem, a hagyma- és egyéb illatokat eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Gwen

2013. április 6.

Mindig ezt a folyékony szappant használom. Legfőképp azért, mert kontaktlencsét viselek, és ki- és berakás előtt alaposan kezet kell mosnom, elvileg ez elpusztítja a baktériumokat, jó krémes, nem szárít, és az illata is kellemes. Csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.