Balea

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Elektromos epilátor arcra
  • Felső ajakra, állra és orcára
  • Hosszantartó simaságot eredményez
  • Beépített LED-lámpával
  • Azonnal használatra kész

CeCeDrake

2020. augusztus 21.

Azt hittem, hogy lesz egy jó termék, ami kiváltja a Braunt.
Nem, nem! Ez nagyon félre ment!!!
Katasztrófa. Vissza kellett vinnem, mert gyakorlatilag használhatatlan terméket vásároltam. Melegedett, de nem normális módon és nem kitépi, hanem levágja a szálakat.
Nem ajánlom senkinek.
Vegyetek Braunt, az drágább, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Azt hittem, hogy lesz egy jó termék, ami kiváltja a Braunt.
Nem, nem! Ez nagyon félre ment!!!
Nem ajánlom senkinek.
Vegyetek Braunt, az drágább, de jó.

Slv

2020. augusztus 17.

Iszonyú minőség.
Epilátor van ráírva de ahhoz semmi köze. A szőrszálak tetejét levágja, úgy hogy a fekete pont ott marad a bőrödön. Még borotvának is siralmas lenne. Pár perc használat után már kezd melegedni elég durván. Aki nem szeretne ötezer forintot kidobni feleslegesen ne vegye meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Iszonyú minőség.