Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Dezodorok

Megújult változat!

Alkoholmentes extra dry roll-on izzadásgátló hatékony védelmet nyújt az izzadás ellen, kellemes, friss és száraz bőrérzetet ad, akár 48 órán keresztül. A gyengéd dezodor finom, nőies illattal pillanatok alatt semlegesíti a kellemetlen izzadságszagot. Kíméletesen ápolja a hónaljakat, biztosan véd az izzadás ellen, és magabiztosabbá tesz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

maxblack

2021. augusztus 8.

Megéri az árát, én nagyon izzadós vagyok, ezért alapban Rexona deo spray kombóval használok golyós dezodort. A Garnier Minerals golyós dezodorok mellett nekem ez vált be egyedül, és a kellemes púderes illata nap végén is megvan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Marcsus

2020. október 15.

Ennyi pénzért ez perfekt. A legfontosabbat teljesíti, nem büdösödöm mellette, sőt, nap végén is a finom púderes illata csap neg. Picit lassan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Sisszy

2020. június 17.

Kellemes kis púderes illat, impulzus vásárlás volt. Teszi a dolgát, de azért ne várjuk tőle, hogy egy edzés után vagy egy nagyon meleg nyári napon kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

pirospipacsocska

2020. május 17.

Szuper kis deó 300 Ft-ért! Könnyen felvihető, jó az állaga, púderes krémes az illata. Nekem teljesen ugyanaz, mint a rózsaszín Dove Powder Soft deó. Illatában, hatásában is megegyezik vele, csak éppen ez fele annyiba kerül. Szóval mindenkinek bátran ajánlom, próbáljátok ki! :) De azért nyáron tuti újra kell kenni napközben,viszont télen jól teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

miskvx

2020. január 9.

Ez egy teljesen jó deo. Használtam már ennél sokkal (elég sokkal) drágábbat, amitől finoman szólva sem volt jó illatom. 300Ft-ért kiválóan teszi a dolgát. 1x talán érdemes frissíteni / újrakenni napközben - de nem mindig kell. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

memyselfandi

2019. november 2.

Kedvenc golyós deóm. Nagyon finom, nőies illata van és a hatása is teljesen rendben van. Ár-érték arányban nagyon jó nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Panni21

2019. július 19.

Még csak tesztelgetem, de egy apró stresszes pillanatot már kiállt, pedig úgy indultam el ma, hogy csak a boltig megyek, ugyan mi baj lehet...
Hát, pont sikerült belefutnom valakibe, akit el akartam kerülni. Persze rám is köszönt, gondolom, nem akart bunkónak tűnni, én meg csak nyeltem kettőt, miközben gyorsan elfordultam, és hosszan tanulmányozni kezdtem a joghurtokat (annyira, hogy végül még vettem is egyet), abban a reményben, hogy mire kimászok a hűtőpultból, már biztos elkerüljük egymást. Ez se jött össze...
Mindegy, szóval a dezodorról: Ha ezt kibírta, mindent kibír. Kellemes illata van, nem hagy ragacsos utóérzetet sem foltot a ruhákon. Az ára miatt választottam, legfeljebb otthonra jó lesz, ha mégsem az igazi, majd keresgélek tovább, de eddig pozitív csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Vancsa

2019. július 12.

Régen ezt használtam és nagyon meg voltam elégedve vele, egy időre sajnos eltűnt a boltokból és csak a krémes változatát tudtam beszerezni, ami kritikán alul számomra. Nagyon megörültem, hogy újra a polcokra került, azonnal vásároltam is. Én nem vettem észre rajta változást, ugyan úgy teszi a dolgát mint régen. Remélem még jó sokáig kapható lesz, nem szeretném lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

juno

2019. április 14.

Évek óta ez volt a kedvencem, de valamit változtathattak rajta, mert az utóbbi időben - a többi Balea roll-on dezodorral együtt, amit mellette kipróbáltam mostanában - sajnos büdös, izzadtsághoz hasonló szagú lettem tőle hónaljban a nap folyamán, bár valószínűleg csak én éreztem nagyon közel hajolva, de nagyon zavart, meg úgy ragadt is ott... Először azt hittem, csak ennyire nem használ, de nagyon csodálkoztam, mert alapjáraton egyáltalán nem vagyok izzadós, és az adott napon volt, hogy ki sem melegedtem. Aztán véletlen belefutottam a Krémmániás értékelésekbe, hasonló tapasztalatokba, és jött a felismerés, hogy valószínűleg a deo maga büdösödik. Láss csodát, kipróbálva tényleg még kb. deo nélkül is jobb, mint vele! Ez volt az a pillanat, hogy fájdalmas búcsút intettem a terméknek, azóta már a dupla-triplaannyiba kerülő Lady Speed Stick van megint, és most tökéletes minden. Sajnálom, mert ez rendkívül jó áron volt, pratikus a mérete, használata, és az illata is tetszett, az elődjének jár az 5 csillag, ennek csak az 1, átlagoltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Maknae

2019. január 13.

Finom az illata, de azt nem mondanám, hogy sosem izzadok, ha rajtam van. Az adagolása pedig egészen szörnyű, nekem mindig túl sok jön ki belőle, amit aztán zsebkendővel igyekszem felitatni. Emiatt nem is használom soha, amikor időre megyek valahova. Szóval nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.