Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 10.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős hajformázó víz

senskin

2014. április 21.

Szerintem ez ez egy kamu. Nekem nem jött be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Szerintem ez ez egy kamu. Nekem nem jött be. :)

Gwendoline

2013. február 13.

Nagyon szárít és egyáltalán nem ad tartást a hajnak. A vékony szálúnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Nagyon szárít és egyáltalán nem ad tartást a hajnak. A vékony szálúnak.

karakumsivatag

2012. december 16.

Sajnos többször beleestem a hibába, megvettem. Gyakorlatilag nem tudom használni. Vizes hajra fújom szárítás előtt, és úgy is összeragad. Ha lakk helyett használom száraz frizurára, akkor meg csurom egy víz lesz tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

Zorka

2012. november 29.

Ez a pokol legmélyebb bugyrábban kavargó lé. :DDD komolyan. Nagyon vacak. Csak ragad össze vissza, de nem állítja be rendesen a hosszú hajat. Pénzkidobás volt, de nem most, már vagy egy éve megvettem. -.-" Azóta a negyede sem fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

u.nonó

2012. november 23.

Félhosszú hajam van, zsírosodásra hajlamos. Vizes kifésült hajra fújom szárítás előtt. Nagyon kevés elég belőle, úgy nem ragad és nem keményíti nagyon a hajamat. Félfrufrumat is tökéletesen tudom formázni vele és így a következő hajmosásig megőrzi formáját. Az illata tényleg kissé erős, és talán lehetne jobb is (a ragacsossága miatt), de nekem megfelel így is, mivel mértékkel használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Carolin

2012. augusztus 7.

Férfiaknak rövid hajra nagyon jó. Illetve vizes hajra fújva szárítás előtt is kiváló és úgy nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Nicu

2012. augusztus 6.

Nem erős, inkább ragad, tartani nem tart semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Nem erős, inkább ragad, tartani nem tart semmit.

Darky

2012. július 27.

Ragad, nem tart, csak egyes helyeken megkeményíti a hajadat. Összesítve ez egy borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

este

2012. július 4.

Ha egy-két tincs össze-vissza áll, akkor használom. Az illata elég erős, és ragad is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

miraclereka

2012. június 7.

Rettenetes illata van és csak közepesen tart. Mégis gyakran használom, mert a kész frizurára fújom és utána könnyen tudom tincsezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.