Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilardz, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajformázók

victorika

2014. november 21.

Jó illatú, de nem túl hatékony hajlakk... az extra power inkább extra erős túlzás!

Bebek

2013. október 5.

Az ára nagyon jó a minőségéhez képest.A szél kifújja a hajból, úgyhogy szeles időben teljesen felesleges használni. Az illata tetszik, nem az a tömény, erős , büdös hajlakk szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

Doriis

2013. augusztus 1.

Én a kis nyaralós kiszerelését vettem meg még ezer éve. Frizura fixálásához egész jó, de azért szuper tartósnak biztos nem mondanám. Az illatát én nem szeretem és estére nagyon éreztem, hogy van valami a hajamon. Szóval nem vállt be, de legalább nem is költöttem rá sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

dorcci

2013. március 3.

az illata nem valami erős, amit én szeretek. Szélbe ne menjél vele, mert nem bírja ki. 500 forint volt, árához képest jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 3.

Sziszkó

2012. december 7.

Nagyon jó az illata és tényleg nem ragad.Én a kis kiszerelést szoktam venni, ha ezt veszem, hogy mindig legyen a táskámban ha igazításra szorulna a hajam. Egyébként Taftot használok.Szerintem kellően rögzíti a tincseket.Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Bogirl*

2012. november 27.

Több pozitívumot és negatívumot is véltem felfedezni a hajlakk kapcsán. Pozitívum, hogy nem ragad tőle a hajam és nem viszket a fejbőröm - ami ritka. Sokféle lakkot próbáltam már, de eddig a legtöbbtől ragadt a hajam és/vagy viszketett a fejbőröm. Tehát ebből a szempontból ideális. Ami negatív tapasztalat, hogy annyira mégsem fixál erősen, mint írja. Vagy talán csak keveset fújtam, nem tudom, de félek, hogyha többet fújok, megint ragadni fog a hajam. Úgyhogy egyenlőre még kísérleti stádiumban van a hajlakk. Még szerencse, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg, így ha nem jön be, se kell sokáig szenvednem vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 27.

idusmidus

2012. április 21.

Nagyon régen volt egy ilyenem. Nem kiemelkedő, de ezen az áron korrekt. Vannak márkásabb termékek, amik rosszabbul teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

natasha

2012. március 13.

egy olcsóbbat akartam venni,mert a többi valahogy nagyon drága lett!ugyhogy megvettem a zöldet tegnap,és azt kell mondjam h jóó!szépen csillog a hajam,és rugalmas a tartása nem ragad! ennyi nekem elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

Shine*

2012. február 7.

Nekem nem tart túl jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Nekem nem tart túl jól.

Candush

2011. december 19.

Kellemes az illata, jól tart és elég sokáig bírja. Nem kövül meg tőle a hajam, fésülhető marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Vitaminok: Panthenol