Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. július 29.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős és megbízható védelmet biztosít: köszönhetően a nagy teljesítményű formulájának, az izzadság és a szag jelentősen csökken. Ideális és kényelmes használatot biztosít két zuhanyzás között.

antonelly

2013. december 15.

..gyakorlatilag annyit ér, mint "halottnak a csók" :D .. többet nem vásárolok belőle, nekem nem igazán volt hatásos :P ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

zsoxcore

2013. május 11.

Egyáltalán nem volt extra 'erős', ugyan olyan volt, mint a többi Balea dezodor, maximum az illata volt fullasztóbb egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

stella06

2013. január 25.

Frissítés: Mégse, bár erre már egy ideje rájöttem, csak elfelejtettem megírni. Szóval néhány flakon után az izzadáscsökkentésből izzadásnövelés lesz, igen kellemetlen illathatással. Ugyanolyan rossz, mint a többi Balea-dezodor.

Szerintem is nagyon jó. Az izzadást ugyan nem gátolja meg teljesen, de azért valamennyire csökkenti, a kellemetlen illatokat pedig teljes mértékben megakadályozza. Mindemellett az ára kb. a fele sok más, sokkal rosszabb hatásfokú terméknek. Ja, és szinte egy az egyben visszaadja a klasszikus Nivea-illatot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

mano

2013. január 6.

nem extra erős, nekem pont annyit ért mint egy átlagos deo, szóval sajnos nem sokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

fdorottya

2012. november 24.

Extra Stark????? Hát sztem egyáltalán nem Extra Stark, kb. két használat utána a kukában landolt, szerintem semmit nem ér, ahogy a többi Balea dezodor sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Shanin

2012. november 12.

Soha nem volt még Balea dezodorom, akciós volt a DM-ben, gondoltam teszek vele egy próbát, kíváncsi voltam milyen egy "extra erős" deo. Találó a kifejezés, de ezesetben nem a hatására, hanem a szagára utal. Kifújás után erős köhögés kíséretében menekültem a helységből.. Ez valami borzasztó. Fullasztó, kellemetlen, büdös. Az izzadást egyáltalán nem gátolja, legalább kellemes illata lehetne, de nem...
Abszolut használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 12.

Abszolut használhatatlan kategória.

NiDDA

2012. augusztus 2.

Én egy nyári napon már attól is leizzadok, ha pislogok. De ettől csont száraz volt 20 percnyi izmos biciklizés után a hónaljam. Elég ronda összetevők, kizárólag ezért 4 pont, de nekem, mint izz.g. bevált.
Ja igen, az ára. A csillagos egekbe felvitt márkásabbakkal szemben tök barátságos (399 Huf).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

mano

2012. június 17.

nekem nem vált be, ugyanúgy izzadok mint eddig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

nekem nem vált be, ugyanúgy izzadok mint eddig

ribizli

2012. június 9.

Hm, egyáltalán nem hasonlít szerintem a Niveára, és nem is annyira kellemes, finom púderes az illata, viszont tűrhető, nem vészes. Az éjszakai golyós extra erős deoval kombinálva használom, nagy reményeket fűztem hozzájuk, de nem szuperál olyan jól egyikük sem, ahogy dicsérik. Elég izzadós vagyok, amit nem is szüntetett meg, viszont a szagokat igen, ami azért plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

jujo

2012. június 1.

kipróbáltam, nekem nagyon megtetszett, illatra jobb mint a rexona. ennyi pénzért szinte ajándék. tőlem kap egy nagy ötöst! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.