Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2015. február 23.

Kategória:   Ajakápolók

adrienn9106

2013. június 11.

sajna nekem sem váltak be eddig a balea ajakápolók, tényleg mintha semmit sem kentem volna a számra:/ ez sem jött be, és még az illata sem vmi jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

s_kitty

2012. október 10.

Az illata nagyon nem tetszik, a hidratálása közepes, mondjuk elég szép fényt ad az ajkaknak.. Inkább szájfénynek mondanám mint ajakbalzsamnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 10.

Louve

2012. szeptember 17.

Szerintem borzalmas a szaga, egyáltalán nem mézes, ha meg véletlenül lenyalom hát... az íze se a legjobb. 3 csillagot kap de csak mert tartósabb mint amit eddig használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 17.

bendee91

2012. július 28.

Nagyon olcsó, igazából nyáron tökéletes, de szerintem télen ne bírná jól ápolni az ajkakat. Én Carmexet vettem, azóta meg csak azt használom, így nem tudtam letesztelni milyen télen.

UPDATE:
Természetesen a Carmex az első még mindig, de most néha ez volt kéznél és szerintem nagyon jó.:)) Nem szárít, mint pl a Labello.:) Bár mint már írtam, ez télre kevés..:) De most néha jó ez is, mert olcsóbb, mint a nagy kedvencem.:) Így az kevésbé fogy.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

UPDATE:

nimatika

2012. július 13.

Egész jó kis ajakápoló,főleg ha az árát nézzük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Egész jó kis ajakápoló,főleg ha az árát nézzük.

Poppyseed

2012. július 9.

Néha rám tör a méz mánia, hát ekkor vetettem rá magam erre az ajakápolóra:) Jó illatú, kellemes állagú! Meg voltam vele elégedve, mert tényleg ápol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

este

2012. július 4.

Nekem a legtöbb Balea ajakápoló bejön, ez is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

Nekem a legtöbb Balea ajakápoló bejön, ez is jó.

Pipacs

2012. június 28.

Nekem eddig egyik Balea ajakápoló sem használt semmit. olyan, mintha felkenés után pár perccel elpárolognának a számról. Egyáltalán nem hidratálnak. Pedig nagyon jó illatokban kaphatóak, így sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

rocksteadycat

2012. február 25.

Nagy csalódás volt, semmit nem javított a számon.... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Nagy csalódás volt, semmit nem javított a számon.... :(

vrekas

2012. február 25.

Az illatán kívül nem tudok róla semmi jót mondani.Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Olyan volt mintha nem is használnék ajakápolót. Szörnyen száraz és cserepes maradt a szám. Biztos nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.