Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: emberpalanta, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

szagica1981

2014. október 13.

Meg van meg mindig,bar nehezen lehet hasznalni.nem eleg habos es nincs állaga,lefolyik sajnos,illetve az illata is erdekes....vmiert meg nem kerult a kukaba,de mindig megsajnalom a polcon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

emberpalanta

2014. január 27.

Nekem ez volt az utolsó borotvahabom. Szerintem gyorsan folyékonnyá/átlátszóvá vált, mintha valami száraz szappannal (igen) kentem volna be a lábam, hogy még nehezebb legyen leborotválni.
Talán már nincs is forgalomban, nem tudom, de amióta ezt kipróbáltam, a tusfürdő(i)met használom borotválkozáshoz és sokkal elégedettebb vagyok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Barnás sárga.