Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lavande, Módosítva: 2013. október 26.

Kategória:   Hajformázók

A Balea hajlakk extra erős tartást kölcsönöz frizurájának egész napon át, az extra erős mikro permetnek köszönhetően. A vitamin+ formulának köszönhetően haja selymesen puha és csillogó lesz. Nem ragad, könnyen kifésülhető, és nem szárítja a haját.

Lis98

2017. január 2.

Semmi hatása nincsen. Begöndörítem a hajam befújom ezzel a hajlakkal.....5 perc múlva a tükörbe nézek és annyit látok hogy ami göndör volt az már egyenes.Viszont tényleg nem ragad tőle a haj.Nem ez életem hajlakkja de el tudom elhasználni a fonásoknál meg kontyoknál lévő kiálló hajszálaimra, babahajamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

ErikaLilien

2016. december 28.

Az ovis kislányomnak kerestem hajlakkot, vékonyszálú hajára, hogy amikor befonom kicsit fixálni tudjam valamivel! Az volt a lényeg, hogy ne ragadjon a haja tőle, és ne legyen az a búra hatása! Akkor még nem ismertem a krémmániát(sajnos) de a csomagolásokat olvasgatva erre esett a választásom! Nem csalódtam kicsit sem! Sőt.... De igen, nagyon kellemesen! Én nem gondoltam hogy egy hajlakk ilyen jó is lehet! Nem vagyok egy nagy felhasználó ilyen termékeknél, de ez..... Egy álom! Nem ragad össze a haja tőle, nem áll össze egy bukósisakká a fején, viszont gyönyörűen tartja a frizuráját a lánykámnak, pedig tényleg könnyen szétcsúszik neki! Most kipróbálta a hugom is, az extra erős egyenes, makacs haját frissen mosva befújtuk, majd rögtön bekreppeltük, utána is fixáltuk kicsit és 3 napig gyönyörűen benne maradt neki a hullám! Ami nagyon nagy szó nála! Most ő is ilyet akar! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

andii94

2016. október 27.

Hajgöndörítés után szoktam használni, nagyon szépen megtartja a loknikat egész nap.
Nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Nem hagy ragacsos érzetet.

LanaWattson

2016. szeptember 11.

Hűha!
Nem használom gyakran, maximum havonta egyszer, de már kiismertem a pozitívumait. :)
Egy olyan lakkot kerestem, ami a szögegyenes hajamban is benne tartja a hullámot, ha besütöm. Nos, jelentem, megtaláltam!
Szépen megmaradnak a hullámok, még a másnapi fésülés után is. Az illata szerencsére nem olyan erős, nem ragad, másnapra kifésülhető lesz a hajam. Kicsit látszik, hogy merevíti a hajamat, de mégsem lesz bukósisak-hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Hűha!

jambika

2015. szeptember 2.

Egy éve csak ezt a hajlakkot használom. Nem ragad, könnyű kifésülni, és teljesen természetes hatást kelt, nem látszik, hogy lakk van a hajamon. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

lviaeszter

2014. június 19.

Ár-érték arány tökéletes!
Nem ragad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 19.

Ár-érték arány tökéletes!
Nem ragad!

Erika80

2014. június 9.

Az én hajam nehezen kezelhető, rakoncátlan, de ezzel teljes mértékben sikerült rögzítenem még a kontyomat és a babahajszálaimat is. Egy 100 miliset mindig tartok a táskámban, főleg így nyáron, mert csak meggondolom magam és feltűzöm, kontyolom stb. és kész is a tartós haj, ráadásul nem is nehéz kifésülni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

black_cico

2014. május 4.

én szerettem, olcsó és jó minőségű.. a Baleák ebben is, mint minden másban megbízhatóak, nem ragasztja össze a hajat és nem szárítja, egyetlen pici bajom volt vele, hogy nem eléggé tartott, én csak az oldal frufrumat szoktam befújni, de pár óra alatt elengedte, emiatt csak 4.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

dudorka

2014. május 4.

A leírása nagy reményeket kelt, de a hatása: Semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

A leírása nagy reményeket kelt, de a hatása: Semmi.

Vitaminok: Panthenol