Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A növényi olajokat, valamint a hidratáló hatású glicerint tartalmazó receptúra ápolja és bársonyossá varázsolja a bőrt.

orsi22

2018. június 1.

Imádtam az illatár mikor megvettem és egész jó kis leírás van rajta ezért mindenképp úgy döntöttem velem jön! DE nagyon nehezen szívódik be és irtó ragacsos lesz tőle az ember bőre! Megpróbáltam neki többször esélyt adni, de én egy tubussal se tudtam elhasználni emiatt. Tuti nem venném újra egyedül az illata az ami finom trópusi, ahogy ígéri..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Vyvcsyke

2016. január 6.

Imádtam az illatát, sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Nagyon gyorsan beszívódott, puhává tette a bőröm és nagyon kellemes volt az illata! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

alexandra95

2015. július 5.

Sok Baleás testápolót kipróbáltam már és általában nem szoktam megelégedni velük,de ez egészen jó volt.
Kicsit furcs állag,jó hidratálás,felülmúlhatatlan illat.Tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Kicsit furcs állag,jó hidratálás,felülmúlhatatlan illat.Tetszett.

hellodanana

2014. december 17.

jajj ezer éve nem találom egyik dm-ben sem pedig annyira finom illata van, hogy legszívesebben beleharapnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

szofija

2014. október 31.

hamar beszívja a bőröm, kellemesen hidratál az illata tökéletes 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

hamar beszívja a bőröm, kellemesen hidratál az illata tökéletes 5*

MikesneBetti

2014. október 13.

Kicsit híg állaga miatt először elég ferdén néztem rá, de az illata mindenért kárpótol. Viszonylag könnyen beszívódik és nyárra éppen eléggé hidratál. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

regica

2014. április 17.

imádtam tavaly nyáron,elég régóta nem láttam egyik dm-be se,viszont ma egyetlen egy flakon ott árválkodott szóval velem jött ♥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

anonimusgirl98

2014. február 12.

Imádom!!! :)) Kellőképpen hidratál,bár kicsit tényleg híg,de plusz pont hogy minimális mennyiségű is elég belőle! Nyáron vettem először,de azóta már hármat elhasználtam belőle. Tipikus nyári illat,bár hozzáteszem hogy január elején,amikor már nagyon untam a telet vettem egyet és teljesen elfeledtette velem hogy milyen évszakban vagyunk éppen...:) Egyszerűen tökéletes! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 12.

Studio880

2014. január 13.

nagyon tetszik az illata, igazi ananászos élmény :) nekem nem tetszik, hogy kicsit híg, de elég puhává teszi a bőrömet és az illata is tartós. az ára baráti és aránylag sokáig tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

AshleeyTayloor

2013. december 31.

Gyorsan beszívódik, az én bőrömet eléggé hidratálja, bár nekem kicsit túl sok az illata, de ez egyén függő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak