Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

AnnaR

2020. február 23.

Túlságosan híg, könnyen kifolyik a tubusból és a kupakját sem szeretem. Nem rossz, de... ha van más, akkor inkább a mást veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

dreammiyss

2020. február 21.

Nekem nem hagy kellemetlen érzetet, sem ragacsosságot használat után a bőrömön. Nincs vele smemi bajom, kedves kis termék. Teszi a dolgát! Az ára pedig brutál JÓ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Laroselly

2020. február 9.

Nagyon folyik, ezért nem érzem olyan hatásosnak. Amúgy utálom, hogy mindegyik fertőtlenítő ennyire drága.
A szaga nem olyan brutális mint a többinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

A szaga nem olyan brutális mint a többinek.

CrazyKid

2020. február 3.

A nagy tubusost használtam, kipattogott tőle a kezem és fájdalmasan kiszárította.
Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Soha többet.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Imádom, hogy csináltak belőle nagy kiszerelésű pumpás adagolósat, a nagyot szoktam venni és abból töltök át a félretett 50ml-s flakonokba, így elég baráti az ára. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Gabria

2019. október 31.

Balea termékkel is volt már dolgunk, én és a párom ezzel a termékkel is elégedettek voltunk. Külön jól jött, hogy egy kis tartóban volt, praktikus. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem drága és nem szárít. Teljesen jó termékről beszélhetünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

Akkor kezdtük használni, amikor babánk született. 4 éve veszem rendszeresen, mert megbízom benne. Autóban is van, táskában és a fürdőben. Mindegyik praktikus csomagolás. Nem ragad használat után a kéz, kellően tiszta érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Teokleia

2019. augusztus 12.

Praktikus nesszeszer-verzióját vettem meg véletlenül, és marad :) elégedett vagyok. Finom illat, nem nagyon erősen alkoholos, és tökéletesen teszi a dolgát. Kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Enne

2019. május 30.

Irodába vettem, néhányszor használtam még csak. Összetevőket itt olvastam először, egészen jók, nem gondoltam volna. A HiGeen-esnél hígabb, és nincsenek benne szemcsék, nem tudom, azoknak mennyi a szerepük. Eddig nincs vele gondom, nem szárított, nem ragad utána a kezem. Az illata kissé férfias, és először nagyon erős is. Később halványul. Ára sokkal kedvezőbb a versenytársakénál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

KAdrienn88

2019. május 25.

Szuper termék, praktikus kiszerelés, àllandó termék a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szuper termék, praktikus kiszerelés, àllandó termék a táskámban.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak