Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

Sarkanyka01

2021. február 24.

Nem hány ragacsos érzetet maga után, viszonylag sokáig elég és számomra semleges az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Sokszoros újravevős termék, gyorsan felszívódik, ár-érték arányban szerintem remek, és a kis kiszerelés bármilyen táskában elfér.
Sajnos az utóbbi időben sok elfogyott belőle, a kis flakonokat újra szoktam tölteni más fertőtlenítő géllel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

bernadettu

2021. január 12.

Akkor vettem, amikor már csak ez volt a boltban, engem nem zavart az illata, sőt néha meglepődtem használat után fél órával, hogy mi ez a kellmes illat és akkor jöttem rá, hogy ez az.
Hosszabb távon maradok a Bradolife-nál, de ha nincs más, a semminél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Hosszabb távon maradok a Bradolife-nál, de ha nincs más, a semminél jobb.

Palma215

2020. november 12.

Mosogatószer illatú, méghozzá nagyon erős a szaga, szúrós, sokáig érezhető. Szerintem elég lassan szívódik fel, kicsit sztem túl folyékony is, de a dolgát szerintem jól végzi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 12.

Riky1018

2020. augusztus 27.

Ár- érték aranyban megfelelő. Hamar elpárolog,nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata elfogadható. Az 50 ml-s kiszerelése praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

kesi

2020. augusztus 23.

A legjobb tulajdonsága, hogy nem hagy maga után ragacsos érzetet. :) A szaga szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

renata89

2020. július 6.

Nem ragad tőle a kezem, hűsít és hatásos. Ár-érték arányban jó, igaz, a nagy kiszerelést szoktam venni és abból utántöltöm a kis flakonokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

bibike2000

2020. április 16.

Olcsó, megéri az árát, sokáig elég. Mindennap használom,nekem nem szárít. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

AnnaR

2020. február 23.

Túlságosan híg, könnyen kifolyik a tubusból és a kupakját sem szeretem. Nem rossz, de... ha van más, akkor inkább a mást veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

dreammiyss

2020. február 21.

Nekem nem hagy kellemetlen érzetet, sem ragacsosságot használat után a bőrömön. Nincs vele smemi bajom, kedves kis termék. Teszi a dolgát! Az ára pedig brutál JÓ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak