Balea

Ár:   349 Ft és 699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   349 Ft és 699 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 300 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Véd a baktériumok ellen. Nyomjon 3-5ml gélt a tenyerébe, majd alaposan dörzsölje be kezeit 1 percig úgy, hogy kezeletlen részek ne maradjanak. A készítményt hígítatlanul, víz nélkül, csak ép bőrfelületen használjuk!

Teokleia

2019. augusztus 12.

Praktikus nesszeszer-verzióját vettem meg véletlenül, és marad :) elégedett vagyok. Finom illat, nem nagyon erősen alkoholos, és tökéletesen teszi a dolgát. Kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Enne

2019. május 30.

Irodába vettem, néhányszor használtam még csak. Összetevőket itt olvastam először, egészen jók, nem gondoltam volna. A HiGeen-esnél hígabb, és nincsenek benne szemcsék, nem tudom, azoknak mennyi a szerepük. Eddig nincs vele gondom, nem szárított, nem ragad utána a kezem. Az illata kissé férfias, és először nagyon erős is. Később halványul. Ára sokkal kedvezőbb a versenytársakénál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

KAdrienn88

2019. május 25.

Szuper termék, praktikus kiszerelés, àllandó termék a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szuper termék, praktikus kiszerelés, àllandó termék a táskámban.

Platina890413

2019. április 21.

Utazó csomagunk alap darabja . Kis helyen elfér,jól használható. Picit szárít ,de elnézzük neki. Mindig magunkal visszük. Enyhe alkoholos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

85eva

2019. április 11.

Utazások alkalmával szeretem használni, még mindig elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Utazások alkalmával szeretem használni, még mindig elégedett voltam vele.

Ivettlany

2019. április 10.

Nagyon szeretem, felkenés után gyorsan megszárad. Remekül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Nagyon szeretem, felkenés után gyorsan megszárad. Remekül teszi a dolgát.

zonga

2019. február 8.

Teljesen jó, Utazáshoz tökéletes, vagy pl. influenza-szezonban. Nem ragad, könnyű használni, könnyű szállítani. Szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

Penci0808

2019. február 5.

Hát, hogy mennyire öli a bacikat sajnos nem tudom. Viszont nem ragadós,nem hagy ragadós érzetet a bőrön utána és az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

sophieblackbeak

2019. január 28.

Jelenleg ezt használom, jó illatú, nem folyós, nem ragad és szépen megtisztítja, fertőtleníti a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

b_dorka

2019. január 18.

Az egyik legjobb. Nem folyik, nem csöpög, normálisan tudom adagolni. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak