Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet nyújt.

Kiszerelés: 200 ml

Imre girl

2013. november 8.

Fantasztikus illat! Mennyei hat az érzékekre...már a boltban extázisba kerültem, mikor megillatoztam.
Egész nap kitart, csinálhatok bármit: az otthoni lazulástól a sportolásig. Mindent kibír!
Nagyon olcsó és a flakon is ötletesen szép.
Igazi női deo!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 8.

Nagyon olcsó és a flakon is ötletesen szép.
Igazi női deo!!

Laura19

2013. október 13.

Nem vagyok oda a sárgadinnyés dolgokért, de ez most bejött.
Nyaralásra vettem (átmenetileg).
Üde, friss, nyárias illata van. Jól dezodorál a nagy melegben is.
Sajnos alumíniumos, szóval nem hiszem, hogy újraveszem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Nem vagyok oda a sárgadinnyés dolgokért, de ez most bejött.
Nyaralásra vettem (átmenetileg).
Üde, friss, nyárias illata van. Jól dezodorál a nagy melegben is.
Sajnos alumíniumos, szóval nem hiszem, hogy újraveszem...

kvitta.girl

2012. augusztus 21.

Nekem elég kellemetlen tapasztalatom van vele,méghozzá hogy akárhányszor befújtam magam,megtámadtak a darazsak. Fene egye meg gondoltam,hogy mi a francért vagyok ilyen népszerű most a darazsak körébe,és mikor láttam hogy mindegyik a hónaljam környékén köröz általában tudtam mi a hibás,megvettem ezt a dezodort..
Ősszel/télen újra fogom használni,addig visszatértem playboyra,azóta nem is volt támadás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

cseresznyevirág

2012. július 16.

nagyon szeretem ezt a sprayt. Ausztriában vettem, nem volt 1 euró, és isteni az illata, szerintem a hatása is megfelelő, remélem hamarosan itthon is lesz belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.