Balea

Ár:   199 Ft és 399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Zita, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   199 Ft és 399 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kamillakivonatot tartalmazó Balea kézkrém gazdagon hidratálja az érzékeny bőrt. Nyugtatja a száraz kezeket, megszünteti a feszülő bőrérzetet, így a kezek újra bársonyosan puhák és selymes tapintásúak lesznek. Panthenolt tartalmazó hidratáló formulája elősegíti a bőr regenerálódását, fokozza a körmök rugalmasságát.

SugarB

2019. október 17.

Nyári kézkrémnek használom, ősztől tavaszig nekem kevés, de mindig van nálam piciben, mert nagyon kellemes selymes érzést nyújt és az illata is olyan finom! Olcsó is, jó is, ment az 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Kellemes kamilla illat, jól ápol. Párszor jobb híján érzékenyebb területekre is kentem, a barátságos összetevők miatt és bevált. Sajnos nem krémezem eleget a kezem, de ehhez képest majdnem elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

klnfranciska

2019. augusztus 18.

Szeretem ezt a kézkrémet. Már több tubussal elhasználtam, jól hidratál, hamar beszívódik, télen estére ennél testesebb krémet használok, de egyébként akkor is általában ezt viszem magammal a táskámban. Hasznos a kétféle kiszerelés, és szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Andii017

Korcsoport: < 18
2019. július 15.

Imádom ezt a kézkrémet, kellenes az illata és az állaga. Jól hidratálja a kezem,ha az száraz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 15.

Hkanna

2019. július 11.

Az illata nagyon tetszik, finom gyógynövényes, tisztaság és ápoltság illata van. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Én a munkahelyemen szeretem használni, éjszakára kicsit testesebb kézkrém a megfelelő számomra. A kicsi kiszerelését pedig az utazásaimat során használom, a repülőre is fel tudom vinni, ez fontos, mert sokszor nincs feladott bőröndöm. Nálam alap darab, így jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

tyukanyo

2019. július 1.

Szuperül hidratál. Tavasztól őszig pont megfelelően ápol. Kellemes az illata. Nem hagy maga után kellemetlen réteget és hamar beszívódik. Nem tudom kell e ennél több? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

GergelyneTesiVass

2019. március 13.

A 30 ml-es változatát vásároltam meg. Rendkívül barátságos ára mellett a táskába illő méretű kiszerelés is vonzó volt számomra. Nekem ekkora mennyiség nagyjából néhány hétig elegendő. Kellemes illatát azonnal megkedveltem. Közepes állagú termék, használata után nem tapasztaltam zsíros érzetet. Krémezéskor javít a bőröm állapotán, de a kirepedezett kezemet sajnos nem tudja rendbe hozni teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

lkitti2019

2018. december 28.

Nagyon sok kézkrémet kipróbáltam már mert télen mindíg nagyon száraz a kezem és nekem ez vált be leginkább. Jól hidratál és gyorsan beszívódik,kellemes kamilla illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Rozi1207

2018. november 5.

Hozza az elvárt hatást, kicsit zsíros, nekem nem szívódik be teljesen. Téli ápolókémnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

b5bea

2018. március 31.

Elsősorban a kupakja miatt vettem meg, mert egy olyanra volt szükségem, amit könnyű felnyitni. Autóban használtam, minden reggel, finom illata van, azonnal beszívódik és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet. A téli hidegben csodára azért nem képes, de nem is várom el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!