Balea

Ár:   199 Ft és 399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Zita, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   199 Ft és 399 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kamillakivonatot tartalmazó Balea kézkrém gazdagon hidratálja az érzékeny bőrt. Nyugtatja a száraz kezeket, megszünteti a feszülő bőrérzetet, így a kezek újra bársonyosan puhák és selymes tapintásúak lesznek. Panthenolt tartalmazó hidratáló formulája elősegíti a bőr regenerálódását, fokozza a körmök rugalmasságát.

Szabina82

2020. május 3.

Egy ideje csak ezt használom! Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, az ára is szuper. Nagyon ki szokott száradni a bőröm nyáron is, de tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

CzFru

2020. április 10.

Anyósomtól kaptam a 30 milis kiszerelést. Viszonylag sokáig elég volt. Vizes hatású kézkrém, ami hamar beszívódik, mégha sokat is teszünk a bőrünkre. Nem hagy maga után filmréteget, ragacsos érzetet.
Kifejezetten bőrnyugtató hatása van, az én ekcémás kezemet is jól nyugtatta. Nem hidratál hosszútávon, de ennyi pénzért teljesen jó, amit nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Viky0123

2020. március 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Munkahelyen használom, szuperül beszívódik. Nem allergizál, nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Nicu

2019. december 2.

Nagyon kellemes kamilla illata van. Nem szívódik be gyorsan, egy-két percig masszírozni kell a bőrbe. A körmöm rugalmasságán nem segített. Nagyon száraz bőrre nem elég. Tavasztól télig nekem elég volt a hidratálása, viszont a hideg idő érkezésével már nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

SugarB

2019. október 17.

Nyári kézkrémnek használom, ősztől tavaszig nekem kevés, de mindig van nálam piciben, mert nagyon kellemes selymes érzést nyújt és az illata is olyan finom! Olcsó is, jó is, ment az 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Kellemes kamilla illat, jól ápol. Párszor jobb híján érzékenyebb területekre is kentem, a barátságos összetevők miatt és bevált. Sajnos nem krémezem eleget a kezem, de ehhez képest majdnem elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

klnfranciska

2019. augusztus 18.

Szeretem ezt a kézkrémet. Már több tubussal elhasználtam, jól hidratál, hamar beszívódik, télen estére ennél testesebb krémet használok, de egyébként akkor is általában ezt viszem magammal a táskámban. Hasznos a kétféle kiszerelés, és szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Andii017

2019. július 15.

Imádom ezt a kézkrémet, kellenes az illata és az állaga. Jól hidratálja a kezem,ha az száraz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Hkanna

2019. július 11.

Az illata nagyon tetszik, finom gyógynövényes, tisztaság és ápoltság illata van. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Én a munkahelyemen szeretem használni, éjszakára kicsit testesebb kézkrém a megfelelő számomra. A kicsi kiszerelését pedig az utazásaimat során használom, a repülőre is fel tudom vinni, ez fontos, mert sokszor nincs feladott bőröndöm. Nálam alap darab, így jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

tyukanyo

2019. július 1.

Szuperül hidratál. Tavasztól őszig pont megfelelően ápol. Kellemes az illata. Nem hagy maga után kellemetlen réteget és hamar beszívódik. Nem tudom kell e ennél több? :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin