Balea

Ár:   199 Ft és 399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Zita, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   199 Ft és 399 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kamillakivonatot tartalmazó Balea kézkrém gazdagon hidratálja az érzékeny bőrt. Nyugtatja a száraz kezeket, megszünteti a feszülő bőrérzetet, így a kezek újra bársonyosan puhák és selymes tapintásúak lesznek. Panthenolt tartalmazó hidratáló formulája elősegíti a bőr regenerálódását, fokozza a körmök rugalmasságát.

Nikolett9

2021. október 11.

Nagyon vizes állagú krém, emiatt könnyen beszívódik. Más pozitívuma nem nagyon van. Táskában elfér, ha nagyon igényli a bőröm bekenem nap közben vele, de csak ennyire jó. Nem hidratál rendesen, nagyon igénybevett kezeimet pedig szabályosan marta. Utazós krémnek elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

Terru

2021. augusztus 18.

A kis kiszerelésèt vettem meg felbátorìtván az itteni pozitív vélemény alapján. Még jó hogy nem a nagyot. Hatalmas csalódás volt. Az illata oké, kellemes kamilla. Na de az állaga, kenem a kezemre és nem kenődik be rendesen, darabos lesz. Gondoltam lejárt a határideje és történt vele valami, de nem. Nagy nehezen bemasszíroztam, de nem volt kellemes érzés sőt pár óra elmúltával mintha kiszárította volna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Nadragulya

2021. április 25.

A kis kiszerelést vettem táskába. Előnye, hogy gyorsan beszívódik, lehet utána dolgozni, és ha nagyon ki van száradva az ember keze sos-ben jó. De nekem kevés, a sok kézmosástól, fertőtlenítőtől kiszáradt bőrömnek nem segített szinte semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 25.

Viky0123

2021. április 17.

Update: Évek óta folyamatosan van belőle itthon és a munkahelyemen is. +2 tartalék bontatlan. Imádom, bármikor kenhetem (utálom a zsíros érzést hagyó krémeket), mert gyorsan beszívódik. Makacs ekcémával nem bír el, de szintentartásra szuper.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Munkahelyen használom, szuperül beszívódik. Nem allergizál, nem hagy ragacsos érzést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Gigi95

2021. március 11.

Nekem a száraz kezemen még inkább rontott sajnos, pedig jó illata van és gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

axandra06

2021. február 8.

Olcsó, jól hidratál, hamar felszívódik. Az illata semleges. A tégelyes változatát is nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Riky1018

2020. augusztus 27.

Az állaga számomra kicsit hígabb az átlag kézkrémeknél. De az illata kellemes és jól szívódik. Praktikus kis utazós kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Freesia

2020. június 1.

Nagyon szeretem a táskabarát 30 ml-es változatot, szépen elfér a neszeszerben és kevés is elég belőle. Az illata pedig.... elég tartós, nagyon finom, imádnám, ha ilyen illatú parfümöm lehetne :-) Tényleg, nem tud valaki kamillás parfümöt ajánlani? :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 1.

Szabina82

2020. május 3.

Egy ideje csak ezt használom! Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, az ára is szuper. Nagyon ki szokott száradni a bőröm nyáron is, de tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

CzFru

2020. április 10.

Anyósomtól kaptam a 30 milis kiszerelést. Viszonylag sokáig elég volt. Vizes hatású kézkrém, ami hamar beszívódik, mégha sokat is teszünk a bőrünkre. Nem hagy maga után filmréteget, ragacsos érzetet.
Kifejezetten bőrnyugtató hatása van, az én ekcémás kezemet is jól nyugtatta. Nem hidratál hosszútávon, de ennyi pénzért teljesen jó, amit nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin