Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló vad bogyós gyümölcsök illatával, az időjárás miatt igénybevett, száraz és cserepes ajkakra. A formula növényi viaszokkal, E-vitaminnal, shea vajjal és babassu olajjal véd a kiszáradástól. Vegán termék.

ZoeEvans

2019. május 13.

Egész télen szenvedtem a kicserepesedett ajkaimmal, aztán megvettem ezt. Ez maga a csodaszer. Az illata isteni, a hatása fenomenális. Az első használat után láthatóan szebbek és ápoltabbak lettek az ajkaim. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

KisHeni

2017. december 3.

Itthon még úgy láttam nem lehet kapni, nekem a barátom hozta Németországból. Cuki a csomagolása az esernyők és a babakék színe :) viszont a tubus kialakítása lehetett volna más, mert nehéz felvinni így én legtöbbször az ujjammal szoktam. Fincsi illata van kissé nekem az erdei gyümölcsre hasonlít. Eddig jól teljesít, szépen rendbehozza és puhává teszi a számat, (mint minden Balea ajakápoló) de az igazán hideg tél csak most jön, megnézzük mit tud.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate