Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Menta illattal. E-vitamin és méhviasz gondoskodik az ápolásról.

Mahoney

2020. január 5.

olyan az illata mint a tiktaknak😀 mindig elcsábulok egy-egy ajakápolóra, van itthon vagy ezer darab😛de ez a valaha volt egyetlen amit tényleg el is használtam😀pedig nem vagyok az a nagy kenegetős tipus😛azért csak 4 csillag mert akkor sem egy carmex😅

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

b5bea

2018. november 3.

Nagy kedvenc, jó ideje használom, de még mindig félig van. Ő lett a táskába bedobálós, mert már a boltban megfogott ez a mentás téma. Kellemesen bizsergető érzést és fényt ad az ajkaknak. Egyetlen negatívum, h a felírat megkopott rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Lolychan

2017. december 26.

Napközben használom néha, ha egy kis ápolást szeretnék adni ajkaimnak. Nem tömény mentol, egész kellemes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Gica81

2017. augusztus 18.

Én nem igazán érzem az ízét, az illata is nagyon enyhén érződik. Ezektől függetlenül egy egyszerű ajakápoló közepes hidratálással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

b0rzi

2017. augusztus 7.

Tavaly vettem, és szépen félre is raktam pár használat után, mert amit az uriage rendberakott, azt ez tönkretette. Mostanában nagyon száradt a szám, szét is repedt, a labello(tégelyes), vazelin, la roche posay, uriage, essence, the body shop; semmi, de tényleg semmi nem hozott javulást. Aztán itthon megtaláltam, gondoltam, rosszabb nem lehet... Fél nap alatt enyhült a repedés miatti fájdalom, másnapra el is múlt, azóta is hidratált a szám, bár nem ilyen reklámpuhaságú meg minden, eléggé hidratált ahhoz, hogy elégedett legyek, így jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

AsamiAizawa

2017. június 11.

Imádom az illatát akárcsak a tic-tac, hidratálni nem hidratál, De az illata kárpótol!
Valami komoly dolog történhetett hogyha ezt is kivonták a forgalomból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Valami komoly dolog történhetett hogyha ezt is kivonták a forgalomból..

sieszter

2017. március 5.

Az íze/illata jó, hatása az nem nagyon van.
Rájöttem, h nem bírom az ilyen viaszos cuccokat a számon. Ha ilyet kenek rá, tuti, h 5 perc múlva rágni meg tépkedni kezdem. Ezért maradok a bevált Blistex krémnél, semmilyen stiftet nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

Az íze/illata jó, hatása az nem nagyon van.

HRegina

2017. február 23.

Az illata miatt vettem meg első sorban, de nekem az állaga nem tetszik, egyszerűen nem tudom magamon elviselni.
Így sokszor csak rúzs alá használom hidratálónak, úgy valamivel elviselhetőbb.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Így sokszor csak rúzs alá használom hidratálónak, úgy valamivel elviselhetőbb.
Nem fogom újravenni.

Aerodon

2017. január 23.

A mentol miatt vettem meg, ez az első ajakápolóm a márkától. Lehetne tartósabb de a színtelenség miatt illetve nekem a mentol is nagyon tetszik használom ezt is. Bár van ennél jobb a készletemben, de ha kevésbé van hideg/szárad ki a szám ez is megteszi. Esetleg néha újrakenve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

vikcs

2017. január 14.

Tényleg nem egy csoda,ahogy az Előttem lévők is írták. Sokszor újra kell kenni, főleg így télen,talán tavasszal jobb lesz a hatása számomra,nekem ez nem elég sajnos. Tictac illata van,ami nagyon kellemes,és irtó cuki a csomagolása. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate