Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. december 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A 2018-as adventi naptàr része, önállóan nem kapható.

Vegán.

Yubiri

2019. december 10.

Szerettem, mivel úgy éreztem az arcomat kellően megtisztítja, allergiàt nem okozott és még az illata is kellemes volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).