Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. október 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló mesés illattal,minden bőrtípusra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

drebeka

2022. november 30.

Ajándékba kaptam. Lehet, hogy magamtól is megvettem volna, mert aranyos a csomagolása, és mindent megveszek, ami cuki.
Nehezen tudtam eldolgozni a bőröm, nehezen szívódott be, egy idő után már utáltam az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

mbetti23

2022. április 5.

Az illata kifejezetten bejött. Kézkrém verzióját használtam először, amiatt is vettem meg a testápolót, mert a kézkrém tetszett. Gyorsan beszívódik, de mégsem szárad ki túl korán a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

Lilluc

2022. február 6.

Viszonylag jól hidratál, de csodát nem tesz. Hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet.
Az illata viszont mesés! ^_^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Az illata viszont mesés! ^_^

alice33

2022. január 6.

Drogériában vettem, próbáltam már többféle testápolót, amik ennél sokkal többe kerülnek, de nem rosszabb azoknál. Az illata kissé érdekes, összességében elégedett vagyok vele. Jól fel is szívódik. Nem hagy zsíros érzetet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Kelokaa

2022. január 5.

Az állaga tubusoshoz képest viszonylag sűrű és krémes, ez rendben volna, viszont az "illata" - nekem legalábbis -kiábrándítóan pocsék! Olyat vártam volna, mint a You are Magical kicsi krém, hát nagyon nem azt kaptam! Óriási csalódás, legszívesebben visszavinném... Nem tudjátok esetleg volna rá lehetőség? A blokkja talán még megvan...
Ha meg nem, akkor majd elhasználom ha náthás leszek, akkor nem érzem... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Ha meg nem, akkor majd elhasználom ha náthás leszek, akkor nem érzem... :)