Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Egzotikus mangó illatú testápoló, mely glicerinnel és növényi olajokkal ápolja a bőrt.

jkrisztie2

2016. május 29.

Annyira megszerettem tavaly, hogy vettem vagy 5 tubussal. Itt a nyár, ilyenkor mangómámorban úszok! Elő is vettem, imádom, mennyei! Jól beszívódik, nem ragad, tökéletesen hidratál. Utána pedig a mangós testpermettel fújkálom magam. Isteni illat, egyáltalán nem émelyítő, hűsít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

ZsanettBV

2015. december 19.

Én nagyon szeretem.
Kézszárazságra is nagyon jó,arcápolóként is. Esténként áttörlöm az arcom 70%-os alkohollal átitatott vattával,majd vékonyan bekenem a krémmel. Reggel alkoholmentes tonikkal lemosom vagy popsitörlővel áttörlöm az arcom és egyszerűen baba puha a bőröm.
Ami nekem fontos,hogy nincs benne szilikon!:)
A körülöttem lévő férfiak szerint,pedig jó illata van. :)
Ár-érték arányba kiváló!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 19.

Én nagyon szeretem.
Ami nekem fontos,hogy nincs benne szilikon!:)
A körülöttem lévő férfiak szerint,pedig jó illata van. :)
Ár-érték arányba kiváló!:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak