Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heléna, Módosítva: 2012. május 20.

Kategória:   Szappanok

Szappanmentes, pH-bőrsemleges

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. július 14.

Furdesre hasznaltam, nem szariott, de csodat se kaptam, nem ujravevos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 14.

Furdesre hasznaltam, nem szariott, de csodat se kaptam, nem ujravevos

mliptak

2019. január 25.

Többször újra vettem már. Kellemes krémes habja van, nem szárítja a kezet. Én a sminkecseteket is ezzel szoktam tisztítani, nem tett egyikben sem kárt, ugyan olyan jó puhák maradtak száradás után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

angie91

2018. december 10.

A MED jelzés kicsit félrevezető, mert nyilvánvalóan nem felel meg orvosi elvárásoknak, illetve a csomagolásból talán azt gondolnánk,hogy nincs benne felesleges parfüm, de van. Ennek ellenére jó ár-érték arányú szappan, szépen habzik, teszi a dolgát és jó nagy, azaz tovább lesz kényelmes a mérete és később fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hkanna

2018. május 8.

Finom illata van, nem irritálja a bőröm, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Finom illata van, nem irritálja a bőröm, szeretem.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Én nagyon szeretem ezt a szappant. Kézmosáshoz kerestem bőrbarát megoldást, a pumpás szappanoktól viszket a kezem, ez viszont annyira bevált, hogy arcra, testre is simán használom. Nem szárít, nem irritál és az ára is tök jó! Rendszeresen veszem, egyedül az zavar, hogy kicsit szétmállik a szappantartóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Lujzimadar1991

2017. július 5.

Nagyon jó krémes, finom illata van :) Élmény vele a fürdés :) Bár az ára kicsit magas szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

bellehercegno

2016. november 27.

Nagyon fincsi!!!! :D Kellemes,krémes szappanillata van,abszolút nem szárít,egy élmény vele zuhanyozni,még a párom is rájár titokban! :D Olvastam,hogy sokallták az árát,ezzel vitatkoznék,mert ez a szappan 150 g-os kiszerelés,míg a legtöbb hasonló termék 75 illetve 100 g-os. Biztosan újra fogom venni,ha elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 27.

6vilag

2016. szeptember 11.

Szeretem, szereti a párom is, aki minden tusfürdőt zsigerből gyűlöl. Finom illata van, és sokáig elég. Használatakor olyan érzetem van, mintha egyidejűleg krémezném is a bőröm.Azok közül a szappanok közül, amiket használtam vagy ismertem valaha, ez az egyik a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Ingrid123

2016. augusztus 20.

Elégedett vagyok vele. Száraz a bőröm, de mióta ezt a szappant használom valóban nem kell állandóan testápolózni. Szerintem van olyan kímélő mint néhány jóval drágább szappan (pl. Manna). Az illata enyhe, inkább "tisztaság illatú".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

senskin

2015. augusztus 7.

Nem rossz, natur és érzékeny bőrre való, de én nem csípem. Sajátmárkásan az árát nem igazán éri meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Hidratálók: Lauryl PCA
Vitaminok: Panthenol