Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Alcsi
Állapot: sosem használt, az ár 2 terméket tartalmaz!, Helyszín: Budapest, Móricz Zsigmond körtér, fizetés: a személyes átvételt preferálom, de a küldés is megoldható a vevő terhére

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

klaudiapanczel

2024. április 17.

Esti arctisztítás utolsó lépéseként (szérum előtt) és a reggeli arcápolási rutin első lépéseként használom ezt a tonikot (kb. 4-5 flakonnal fogyott már el belőle). Nem gondolom, hogy csodaszer, de szerintem megfelelő módon készíti elő a bőrömet a hidratálás következő fázisaihoz. Jók az összetevői, nem bántja a bőrömet - más tonikokhoz képest nem habzik fel, nincsen tolakodó illata és nem szárítja vagy irritálja az arcbőrt. Folyamatosan kísérletezem más termékekkel is, de egyelőre mindig visszatértem ehhez (ár-érték arányban verhetetlen).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

BaranyaiBrigitta

Bőrprobléma: Nincs
2024. március 19.

Évek sorén elhasználtam már belőle 3 flakont is.
Minden reggel egy átitatott vattakoronggal törölöm át arcomat, ezzel indul az arcápolási rutinom.
Egyszerűen nem tudom elengedni a rutinomból, neki mindig ott kell lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

Évek sorén elhasználtam már belőle 3 flakont is.
Egyszerűen nem tudom elengedni a rutinomból, neki mindig ott kell lennie.

Mandy05

2024. március 17.

Ez nem arctisztító, hibás a fordítás, fogalmazás. Ez arctisztítás és peelingezés utáni gyengéd hidratáló, nyugtató, enyhe gyulladáscsökkentő tonik. Lehet locsolni az arcra, ha száraz, vízhiányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 17.

kzmdra

2023. december 29.

nagy elvárásokat nem kell támasztani felé, mert az égadta egy világon semmit nem csinál, amin azért meglepődni nem kell, de az összetevői rendben vannak, aki úgy gondolja, locsolgassa vele az arcát. szerintem felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

Sundial

2023. november 16.

Reggelente szoktam vele áttörölni az arcom.Nem létfontosságú termék,de kellemesen frissít,nem szárít,nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 16.

Ramoona

2023. november 8.

Tonikként használtam, nem irritált. Elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

Tonikként használtam, nem irritált. Elégedett voltam vele.

Zsa14

2023. október 17.

Nekem sem tisztította az arcom érdemben, tonikként használtam a rutinomban, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

vikimaja

2023. október 14.

Őszintén, úgy vettem észre, hogy semmit nem csinál, arra jó, hogy a nyári napokon áttöröljem vele az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

fszonja

2023. október 13.

Kicsit felfrissít, de semmit sem csinál ezen kívűl

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 13.

Kicsit felfrissít, de semmit sem csinál ezen kívűl

Vikiii05

2023. június 17.

Arra, hogy felfrissítsem az arcom tökéletes, viszont semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 17.

Arra, hogy felfrissítsem az arcom tökéletes, viszont semmi pluszt nem ad.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.