Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

LizzC

2019. július 18.

Tökéletes olcsó tonik volt, nem irritált, kellemes volt használni. Nagyon csalódottan olvasom itt, hogy kivonták. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Ad-Namah

2019. június 10.

Megvettem, de nem sokat használom, kimarad a többi lépés közül, én nem szeretem, ha a krém előtt valami ragadós réteg marad rajta, és engem ez irritál. Pattanást nem okozott, de nem hiánypótló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Kremcica

2019. március 29.

Még a kivonáskor jutottam hozzá egy félreesőbb Dm-ben. Most már sajnálom hogy csak az utolsó előttit hoztam el és nem mindkettőt. Mind sminklemosó utáni plusz tisztításra-tonizálásra, mind arcpermetként frissítésre, porosabb sminkek összemosásához tökéletesen bevált. Nem szárít, nem irritál, szép inci. Nem értem hogy a DM miért vonja ki a jó termékeit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Babsszi

2019. március 2.

Meglepő számomra hogy nem büdös, nem csíp, nem mar, olyan kb. mintha vízzel törölgetném az arcomat, de közben mégis használ. Imádom. Remélem az csak valami tévedés, hogy kivonták a forgalomból..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

botyi

2019. február 12.

Az arclemosójával együtt használom az összetevője miatt. A tonik közvetlen használata után kicsit ragacsosnak érzetet hagy, de utána mindig használom az arclemosót, így megfelelően tiszta lesz a bőröm. Az arclemosóval együtt használva mérsékeltebben zsírosodik a bőröm, nekem bevált, már másfél éve használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

kecskesszuszu17

2019. január 31.

Először nem is akartam levenni a polcról, mert tonikként van kint, de valójában ez egy micellás víz, aminek örültem, mert éppen újat kerestem és nem hittem hogy ilyen jó áron találok. Parfüm és alkohol, valamint színezékmentes. Nem csíp egyáltalán, a szememet sem. A sminket szépen leszedi, a normál spirált és a matt folyékony rúzsomat is. Nem szárította az én érzékeny bőrömet sem. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, remélem a későbbiekben is így lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

sziluetta

2019. január 6.

Update: a világ összes pandájának cukisága sem fogja pótolni a hiányát :(

Alig vártam, hogy elfogyjon a régi tonikom és kipróbálhassam ezt. Eddigi legjobb vásárlásom, tetszik hogy nincs illata, elvégre az a dolga, hogy tisztítson, szépen tisztít, és nyugtatja a bőröm. Valamivel kevesebb pattanásom van, mióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Update: a világ összes pandájának cukisága sem fogja pótolni a hiányát :(

Kuro

2018. december 12.

nekem nagyon bevált. többlépéses arctisztítási rutinba építettem be, mint tonik. nyugtatja az arcbőröm, láthatóan szebb tőle az összkép, pedig nincs benne sok minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

bakocsenge

2018. november 14.

Már a sokadik flakont használom, és sokadik lépéseként a tisztító rutinomnak, arra pont megfelel. Néha olyan érzésem van, mintha vízzel mosnám az arcomat, de a szép INCI miatt mindig inkább ezt használom. Nagy-nagy előnye a parfüm- és alkoholmentessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

NDCsilla

2018. november 7.

Remek tonik érzékeny bőrre! Tényleg "mindenmentes", egyáltalán nem szárít és nem is irritál. Nagyon gyengéd, az INCI-je is kiváló. Már a sokadik flakonnal veszem, azt hiszem, ennél maradok. Az ára is zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate