Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

bongi

2021. január 17.

Én nem tonikként használom, hanem arctisztítás első lépéseként, mikor kevés smink, esetleg csak fényvédő van rajtam. Erre a célra teljesen megfelel, utána lemosom még az arcom egy könnyű géles arclemosóval. Tonikként nem szeretem, ahogy többen is írták, nekem is ragacsos lesz tőle a bőröm, meg nem is kimondottan az én bőrtípusomra való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

nikool01

2021. január 13.

Mindig van itthon, szorgosan locsolom reggel-este a rutinban, nekem nem árt, nem csinál semmi extrát (de legalább nem ront a helyzeten) tiszta érzést kelt, felfrissít, a rutin többi része nem potyog le róla, szóval célnak megfelel (szintén okosszépség team :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

MagdaLiza

2021. január 9.

Hát sajnálatos módon azt kell írnom, hogy nagyon csalódott vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Ahh pedig nagyon szerettem volna szeretni. Én tonerként használtam, de nagyon nem tetszett, ragacsos, kényelmetlen érzetet hagyott maga után, és egyszerűen úgy vettem észre a használata után hogy romlik a bőrképem, ami miatt nagyon csalódottá váltam, hiszen a testvére, a Balea Med géles lemosója az egyik kedvenc termékem. Furcsa hogy ez a termék antikedvencemmé nőtte ki magát, már csak azért is mert az összetevőlistája elég szép :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

Peni21

2021. január 9.

Tökéletes zöld összetevőjű flakonocska, tonerként használom.:) Érzékeny bőrűként jelentem, nem csíp, nem irritál.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

luci_i

2021. január 3.

Vegyes érzéseim vannak, igazából számomra olyan hatást keltett mintha vízzel mostam volna arcot, csak annyi különbséggel, hogy ez még ragad is és ez nagyon zavaró. Egyelőre pihentetem...majd apránként elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Szlaura98

2020. december 30.

Tonerként használom és nagyon szeretem. Nem kell tőle csodát várni, de kellemesen nyugtatja a bőrt, nem hagy ragacsos érzetet, nem szárít, arra pont tökéletes, hogy “megágyazzon” a szérumok számára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

d_mona

2020. december 28.

Napi egyszer, a reggeli arctisztítási rutinom második lépéseként, az arctisztító párja után (amit egyébként imádok) használom. Nem egy kihagyhatatlan lépés, de extra zsíros, pattanásos bőrűként reggelente mindig apróbb pattanások jelennek meg az arcomon az éjjel felgyűlt faggyú miatt, amiket az arctisztítás után óvatosan (!) kinyomkodok, ezután jól esik ezzel áttörölni az arcom. Kellemesen nyugtatja a megbirizgált bőröm, lezárja az arctisztítás folyamatát, előkészíti a bőröm a szérumokra. Nem csodaszer, de erre tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

pureskin

2020. december 23.

Tonerként használom, kb. heti 1-2x. Nem hagy ragacsos érzetet, nincs benne felesleges cucc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

gbrrll

2020. december 21.

tonernek hasznalom, ennek tokeletesen meg is felel, nem irrital, illatmentes, tokeletes tenyleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Cserne

2020. november 12.

Egyszerű, nagyszerű. Semmi illat, semmi felesleges extra. Én is tonerként, szérumok előtt használom. Frissítő, vizes, szérumok előtt tökéletes. Szintén okosszépség team. :D
Kezembe öntöm, de mire rájöttem, hogyan tudom pocsolás nélkül kivitelezni az akciót. 🤣 Mindenesetre is, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate