Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Alcsi
Állapot: sosem használt, az ár 2 terméket tartalmaz!, Helyszín: Budapest, Móricz Zsigmond körtér, fizetés: a személyes átvételt preferálom, de a küldés is megoldható a vevő terhére

fszonja

2023. október 13.

Kicsit felfrissít, de semmit sem csinál ezen kívűl

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 13.

Kicsit felfrissít, de semmit sem csinál ezen kívűl

Vikiii05

2023. június 17.

Arra, hogy felfrissítsem az arcom tökéletes, viszont semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 17.

Arra, hogy felfrissítsem az arcom tökéletes, viszont semmi pluszt nem ad.

Ella1528

2023. június 14.

Arctisztítás után szoktam vele áttörölni az arcom, egy kis plusz tisztításként. Erre teljesen jó. Nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 14.

duchess_g

2023. június 4.

Nem arctisztitasra valo, nem is ertem miert ez a neve. Tonikkent hasznaltam, egyreszt macera volt mert neha ugy ereztem nem csinal semmit. Masreszt meg neha jolesett egy kis nedvesseg az arctisztitas utan es a tobbi arcapolasi lepes elott, mintha adott volna egy kis plusz hidratalast. Annyira nem kellemes viselni, de utana kent hidrataloval turheto. Viszont mitesszereket okoz sajnos, pattanast szerencsere nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 4.

vbetti39

2023. május 5.

Inkább tonikként, frissítésre használom. Jol esik a bőrömnek de különösebb dolgot nem vettem észe

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

UlleinEdit

2023. április 25.

Extra érzékenybőröm szereti. Ez az ami után akkor sem húzódik a bőröm, ha nem kenem be azzonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 25.

Astrid7

2022. október 2.

A soklépéses arcápolási rutinom miatt vettem meg, mert úgy éreztem valami még hiányzik.
És milyen jól tettem! Jobban beleástam magam a témában és elég sok helyen olvastam, hogy a tonizálás fontos alapillére az arcápolásnak, mivel visszaállítja a megfelelő Ph értékét a bőrnek.
Már régebben is használtam baleás tonikot (világoskék), de végül valahogy elfelejtödött.
Visszatérve a bőrömre, mostanában nagyon odafigyelek az arcápolásra és ez látszik is, de valahogy akkor sem hozta azt a szintet amit én elvártam volna. Itt-ott jöttek ki kisebb-nagyobb pattanások, stb.... De miután elkeztem újra tonikozni arcmisás után, a bőröm sokkal szebb és puhább lett.
Biztos újra fogom venni, bár ez még arrébb van, hiszen kevés kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 2.

Biztos újra fogom venni, bár ez még arrébb van, hiszen kevés kell belőle.

mHelgaa

2022. szeptember 25.

Nagy remények között vettem meg, másik pár társával együtt a termékcsaládból! Rosszat semmiképp sem tudok róla mondani, de szerintem semmi pluszt sem éreztem! Inkább egy toniknak, vagy egy napközbeni frissítő arcvíznek mondanám! Általában a reggeli-esti rutinomban használtam arctisztítás után, vagy ha napközben szükségét éreztem, akkor áttörötltem egy vatta segítségével az arcom! Elfogyott, és bár nem vettem újra, elképzelhető, hogy még próbálkozni fogok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Cofi1234

2022. szeptember 4.

Már egyszer elhasználtam már egy üveggel, akkor nem vettem észre sok különbséget. Most viszont Revox hialuron alá fújom(áttöltömmem sprays üvegbe) és nagyon puhává teszi a bőrömet(nyilván inkább a hialuron, de együtt sokkal jobb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 4.

Katamata2001

2022. augusztus 23.

A tonikokkal mindig hadilábon álltam. Ezt ilyen végelkeseredésemben vettem meg. Pozitív csalódás volt. A Balea termékek szerintem nagyon szépen kinőtték magukat, nagyon szép összetevőik vannak, és remek áron. Amikor könnyedebb arcápolásra vágyom, akkor arcmosás után kicsit kiöntök a kezemre ( nem vattakorongra ) , és azt beletapogatom az arcomba. Élettel tölti fel, felfrissít, igazából érzem, hogy jobb lett tőle az arcom. Mivel mindenmentes mindenkinek csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.