Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SzReni85

2022. augusztus 17.

Nem tudom,hogy ad e hozzá a rutinomhoz, tonikként használom, de inkább az érzés, hogy áttörlöm az arcom ha nem öblítettem volna le rendesen a lemosót😅 Kicsit ragacsos érzésre nekem nem jó, de nem pontoznám le emiatt mert ritka kitűnő ár értékarányú tonik, ahogy a termékcsalád minden terméke! Spórolós rutinhoz tökéletes 😇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

arvalanyamarsrol

2022. augusztus 14.

Nem szárította a bőröm, mint a "márkásabb" társai, de szerintem nem adott sokat hozzá a rutinomhoz. Elhasználni el fogom azért, mert kidobni nem szeretném, de nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Viktoria_fks

2022. július 28.

Gyönyörű összetevők, tökéletes áron. 899Ft-ért lehet hozzá jutni, illatmentes, nem irritálja az amúgy nagyon érzékeny bőröm. Szépen egységesít, le mattít.
Az arctisztítója után szoktam át törölni vele az arcom. Én teljesen megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

nagy_julianna

2022. július 18.

Én tonikként használom esti rutinban. Szerintem jó kis termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

Én tonikként használom esti rutinban. Szerintem jó kis termék!

gomoripetra

2022. május 17.

Vele kezdtem meg a tudatos bőrápolást. Ár-érték arányban kifogástalan. Ha jó árban keres valaki arctonikot, akkor bátran ajánlom. Célra abszolút megfelel, kíméletesen előkészíti az arcbőrt és frissíti azt. A saját márkás arctisztító párjával együtt használtam, de sajnos nem értem el vele azt a hatást, amit szerettem volna és azt a bőrképet, amit a rutin után szeretek kapni, így nem vásároltam újra, de elhasználtam bármi nemű probléma nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

tara95

2022. május 15.

Sajnos nagyon félrevezető a magyar név, ez nem lemosó, hanem egy tonik, nem lesz képes eltávolítani a teljes sminket, nem is feladata, viszont szépen hidratál, a vízhiányt kezeli, nyugtat, olcsó és könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

Viktoria1990

2022. május 4.

Igazából a szép összetevők miatt vettem, szeretem használni az érzékeny bőrömre, teljesen jó. Van mikor micellás víz helyett is használom, mert szépen tisztít, ha nincs rajtam smink, vagy csak kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

alcsiivan

2022. február 27.

összeségében szeretem ezt a terméket tonikként szuperül működik olcsó és jók az összetevői

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 27.

Luxory

2022. február 23.

Összetevői 5* egy negatívum hogy a sminket nem szedi le rendesen..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.

Összetevői 5* egy negatívum hogy a sminket nem szedi le rendesen..

vikofrivia

2022. január 18.

Tonerként teljesen jól működik, vagy néha egy pressed fátyolmaszkot áztatok el benne és felcsapom 20 percre. Nyilván nem kell tőle megváltást várni, de mivel az arctisztítás és a rutin között van hogy több idő telik el ezért szeretem megnedvesíteni, előkészíteni a bőröm. Kellemesen hűsít, minimálisan hidratál, ennyi pénzért még ez is csoda. A jövőben szeretnék más tonerekkel kísérletezni, de addig ez teljesen megfelel a célnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.