Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Alcsi
Állapot: sosem használt, az ár 2 terméket tartalmaz!, Helyszín: Budapest, Móricz Zsigmond körtér, fizetés: a személyes átvételt preferálom, de a küldés is megoldható a vevő terhére

Konyvmoly

2022. január 11.

Tonerként vettem, de csodát nem tett. Egyépként egészen jó lenne, de nekem nem csinált semmit sem a bőrömmel, és minimálisan szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Talus

2021. december 23.

Mivel ez nem egy sminklemosó így ne várjátok,hogy majd pikkpakk leszedi a sminketeket...Ez egy tonic,tehát rendes arctisztítás UTÁN fogja eltávolítani a MARADVÁNYOKAT.Egyébként teljesen jó.Kombinált bőröm van,nagyon szereti.Kellemes érzés marad utána és jöhet a hidratáló.Én csak este használom.Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 23.

Laulau

2021. december 2.

Sajnos nem sikerült leszednem vele a sminkem, pedig nem egy makacs dolog egy szempillaspiráll és szemhéj púder... De elhasználom otthon ülős napokra... Szerintem nem volt benne semmi extra, többet vártam volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 2.

Gaudanecrosis

2021. november 28.

Elhasználtam belőle egy üveggel, igazából nagyon nem nyújtott semmi extrát. Rossznak nem rossz, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Itteni vélemények alapján vettem meg + szerettem volna egy tonikot beépíteni a rutinomba. Számomra kicsit olyan volt, mintha csak vízzel locsoltam volna az arcom, semmi hatás (se puhaság, se semmi). Ár-érték arányban szuper lehet egy bizonyos rétegnek, én biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

indiigo

2021. november 11.

Hisztis, allergiára hajlamos bőröm van, amivel örömömre egyáltalán nem veszett össze. Tisztít, hidratál, "mindenmentes", újravevős.

Update: oké, kicsit hosszabb használat után a tisztítást vissza kell vonnom, a sminket csak szétmaszatolja - csak ez eddig nem derült ki, mert meglehetősen ritkán sminkelek. Ettől függetlenül nem vonok le a csillagokból, mert a hidratáló hatását azért fel vélem fedezni (de legalábbis szárítani nem szárít) és valóban nem irritál, de tényleg nem egy extra cucc. Az "újravevősségét" még meggondolom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

hajni959

2021. november 10.

Egyszerű kis hidratáló tonik, de a bőröm nagyon szereti. Kellemesen hidratál, kicsit nyugtatja is a bőrt. Csodát nem kell tőle várni, de ár-érték arányban szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

szamantaturi

2021. október 31.

Frissítő érzés, de pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

Frissítő érzés, de pluszt nem ad.

fanni200005

2021. október 30.

Nagyon jó kis tonik, tévedés, hogy arctisztító van ráírva… Az összetevői szuperek, de egyáltalán nem fontos az én rutinomban. Ameddig volt itthon addig használtam és kárt nem okozott, viszont valószínűleg nem fogom újravenni, mert így kipróbálva feleslegesnek érzem az ilyen jellegű terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

nagy_kinga27

2021. október 30.

Bár azért az erős túlzás hogy arctisztító, de tonernek megfelelt , de csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.