Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Alcsi
Állapot: sosem használt, az ár 2 terméket tartalmaz!, Helyszín: Budapest, Móricz Zsigmond körtér, fizetés: a személyes átvételt preferálom, de a küldés is megoldható a vevő terhére

Evice

2021. október 29.

Ha nagyon olajosnak érzem a bőröm át törlöm ezzel reggelente, nekem semmi különlegeset nem adott kitisztítja a bőröm kicsit és nem hagy semmilyen érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 29.

khiban

2021. október 4.

Hidratáló tonik, nem pedig arctisztító víz. Nagyon klassz kevés összetevős cucc. Az én zsíros, de vízhiányos kombinált, pattanásokra hajlamos bőröm nagyon szereti. A fújós trükk már nekem is eszembe jutott, csak eddig lusti voltam rá, de a lentebbi véleményeken felbuzdulva én is áttöltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 4.

szavitrii

2021. szeptember 24.

Az itteni vélemények alapján én is áttöltöttem belőle egy kis fújós üvegcsébe és tonerként használom. Kiválóan működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

szjrtfanni

2021. augusztus 30.

Elégedett vagyok vele , hidratál , a maradék szennyeződést is eltávolítja , nem csíp szem körül sem:)
Ár érték arányban megfelelő😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

Ár érték arányban megfelelő😊

Nadragulya

2021. augusztus 25.

Szérum előtt használom néhány hete, száraz, érzékeny bőrre, csodát nem csinál, de puhább, hidratáltabb a bőröm azóta. Irritációt nem tapasztaltam, a szemem sem csípi. Az összetevői szépek, az ára jó, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Noncs

2021. augusztus 22.

Én is tonerként használom, én nagyon szeretem. Szépek az összetevői, illatmentes,jól hidratál. Biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

szmbtzsntt

2021. július 21.

Nagy nulla, szó szerint víz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Nagy nulla, szó szerint víz...

Emilie

2021. július 16.

Semmi extrát nem tud de hidratál, rutin alá megfelelő. Jó ár/érték arány

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 16.

Semmi extrát nem tud de hidratál, rutin alá megfelelő. Jó ár/érték arány

FanniSzabooo

2021. július 9.

Senkit ne tévesszen meg a béna elnevezése, ez nem egy micellás víz hanem hidratálós tonik. Én spaybe rajtom át, mert úgy még praktikusabb a kiszerelése.

Röviden:
Olcsó, illatmentes, szép összetevős tonik 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Röviden:
Olcsó, illatmentes, szép összetevős tonik 😘

Rau.mariann0206

2021. június 22.

Dupla tisztítás után, toniknak használom. Szerintem nincs semmi extra hatása, de taszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.