Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fruzsinna21

2021. június 19.

A gyönyörű INCI miatt vettem meg. Tonerként használom az esti rutinomban, arra tökéletes. Ár-érték arányban megfelelő. Nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Annaygan

2021. június 15.

Tiktok made me buy it :D
Tonerként használom, és elégedett vagyok. Átöntöttem egy kis 50 milis üvegbe, az első adagot el is használtam már. Szép és üde a bőröm, de nem tudom, mennyire segít ez a termék, mert az új “tudatosabb” bőrápolási rutinomba két másik termékkel együtt szoktam használni - mindenesetre kárt nem okoz, jólesik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Tiktok made me buy it :D

gre05

2021. június 4.

Nekem nagyon bevált arctisztításra heti pár alkalommal, nagyon tetszik hogy nincs benne alkohol és szinte mindenmentes, az ára is nagyon jó, nem hagy ragacsos érzetet maga után, mint a másik baleás arctonik. Mindig van itthon, újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

SophieAnneLys

2021. május 26.

Ár-érték arányban nem rossz, tonerként használom én is, arra megfelel. Nekem ragacsos érzést hagy a bőrömön sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

d.anett89

2021. május 24.

Sokat olvastam róla, mielőtt megvettem. Milyen jól tettem..most kezdem kialakítani a rutinom, és ez a toner is helyet kapott benne . Újra vevős nalam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 24.

zsuzsoo21

2021. május 22.

Első tonerem, amit kozmetikus ajánlott. Barátságos az ara és a hatását is szeretem, puha lesz tőle a bőröm. Krémek, szérumok előtt alkalmazva szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Nii27

2021. május 20.

Eddig meg voltam vele elegedve de hosszas hasznalat utan valahogy semmisé vált számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Vivus94

2021. május 19.

Arctisztításhoz megfelelő összetevő hiányában nem alkalmas, ezért tonerként használom és erre tökéletes. Nagyon szépen megnyugtatja a bőröm például egy hámlasztás után, és tökéletesen előkészíti a további szérumok felviteléhez. Egyszerű, minimalista inci, olcsó és könnyen beszerezhető. Nekem egyáltalán nem okozott pattanásokat, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Kajmi

2021. május 19.

A tudatos arcápolás jegyében vásároltam meg ezt az arctisztítót. A dupla arctisztítás első lépéseként használom. Nagyon szép az összetevők listája. Nincs különösebb bőrproblémám, nekem nem okoz irritációt, a szememet sem csípi. A minimális sminket szépen eltávolítja. Nincs utána ragacsos érzetem, de ez lényegtelen is, mert második lépésben úgyis lemosom. Biztosan vásárolni fogok még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Dominika03

2021. május 13.

Én megvagyok vele elégedve! Nem szárít, picit ragacsos érzetet hagy de úgy is kenek rá hidratálót és így nem érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.