Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Alcsi
Állapot: sosem használt, az ár 2 terméket tartalmaz!, Helyszín: Budapest, Móricz Zsigmond körtér, fizetés: a személyes átvételt preferálom, de a küldés is megoldható a vevő terhére

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Gotiii

2021. május 11.

Hialuron szérum alá használom, arra jó. Ez nem egy lemosó, maximum toner.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Hialuron szérum alá használom, arra jó. Ez nem egy lemosó, maximum toner.

Enca

2021. május 10.

Nem lemosóként használom, hanem tonizálásra. Kellemes, olcsó, szép összetevős. Finoman nyugtat és hidratál. A nagyfiam is szívesen használja. Nem csodaszer, de ennyi pénzért jó hatású, mindenmentes tonerként használható cucc nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 10.

Kitsyke

2021. május 2.

Friss, hidratált, puha bőrt varázsol ,fénylik az arc tőle.

DE: Kiütéseket okozott már másnapra és pattanást.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Friss, hidratált, puha bőrt varázsol ,fénylik az arc tőle.

DE: Kiütéseket okozott már másnapra és pattanást.....

itashiroki

2021. május 2.

Nagyon gyorsan fogy. Ragad utána az arcom. Viszont legalább ph-semleges és szépek az összetevői.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

vszaszus

2021. április 26.

Reggeli lemosásra és az esti dupla tisztítás második lemosójaként is jól megállja a helyét, ahogy sokan írták nincs benne káros összetevő. Nem volt semmilyen mellékhatása, vége valami, ami nem csípi a szemem és nem pirosodik ki tőle az arcom. Nagyon kellemes, jól tisztít, tehát a célnak tökéletes nincsenek is más elvárásaim felé. Az ára is nagyon kedvező mindenképpen újravevős termék. c:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

Queen16

2021. április 22.

Az összetevő lista nagyon szép, olcsó, nem pattogtam ki, nem pirosodtam ki, nem irritált, az elején vattakorongra öntve töröltem át az arcom vele.
Most át töltöttem fújosba és úgy használva nagyon frissitő kis érzés, valóban semmi pluszt nem ad, inkább csak egy kis kiegszitő a bőrnek esti rutinba, vagy akár reggelibe. Lehet újra veszem mert bajom nem lett tőle, de nem csoda termék inkább kiegszitőnek hébe hóba használva :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Voros

2021. április 12.

Káros összetevő nincs benne, emiatt vettem meg. De semmi pluszt nem ad, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

biusbraun

2021. április 9.

Sajnos nekem nem vált be, nagyon szomorú vagyok miatta mert az összetevőlista valami csoda. Én is tonerként használtam, viszont fájó, vörös folt jelent meg az arcomon a használata után, ami nagyon nehezen akart elmúlni. Néhány hete használtam először, akkor szintén vörös lettem tőle, hagytam magamnak időt gondoltam majd később újra próbálom, hátha volt valami más tényező ami bezavart. De sajnos nem, tegnap újra használtam és ugyan úgy vörös foltom lett.
Ahogy olvasom másnak szuperül működik, biztos velem van a baj. :(
Csak azért írtam ezt le, hogy ha valaki hasonlót tapasztal esetleg társra lelhessen bennem.
3 csillagot adok, mert amit tartalmaz az szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Ahogy olvasom másnak szuperül működik, biztos velem van a baj. :(
3 csillagot adok, mert amit tartalmaz az szuper. :)

izabella73

2021. április 9.

Összetevői miatt választottam, és nagyon bevált. Mióta sokat itthon vagyok, egyáltalán nem sminkelek, úgyhogy többnyire ezt használom micellas víz helyett. Szépen tisztitja az arcom, nem irritál, még szem környéken sem. Nem hagy semmilyen ragacsos érzetet, jo árban van, könnyen beszerezhető. Ha elfogy biztosan ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 9.

dreammiyss

2021. április 8.

Nagyon tetszenek az összetevői. Se alkohol, se parfum, szóval mindenképp megért egy esélyt, mert az ára is igazán SZUPER. Olajos sminklemosás, vízzel való arcmosás és arctisztító hab használata után törlöm át vele az arcom. Nem szárít, vigyáz a pirosodó, érzékenységre hajlamos arcbőrömre. Komolyan minden tekintetben szimpatikus, szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.