Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális hatóanyag komplexuma segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Összetevői megnyugtatják az érzékeny és irritációra hajlamos bőrt.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket és tartósítószert, illóolajokat, glutént, parabéneket, szilikont és paraffinolajat.

Ár: 800 Ft , Eladó: Alcsi
Állapot: sosem használt, az ár 2 terméket tartalmaz!, Helyszín: Budapest, Móricz Zsigmond körtér, fizetés: a személyes átvételt preferálom, de a küldés is megoldható a vevő terhére

martien0418

2021. április 7.

Igazából semmit nem csinál. Elhasználom de ennyi. Azt észrevettem hogy néha csípi a szemem és az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Aantonia

2021. április 6.

Igazából sok mindent nem csinál, de mégis annyira a rurinom része lett, hogy nagyon hiányozna ha nem lenne. Előtte pixi tonikot használtam, ami lássuk be nem egy olcsó kis dolog, de a Balea nekem sokkal jobban a szívemhez nőt, egyszerűen jól esik használni arcmosás után 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Petronella

2021. április 6.

Szeretem felpacsmagolni tenyérrel vagy vattakoronggal áttörölni vele az arcom. Van fancybb tonerem, de ez egy jó mindennapi kiegészítés. Kedvencem a hialuron szérum előtt ezzel nedvesíteni az arcom, rá a szérum, esszencia, minden egyéb.
Kicsit ragadós magában, de ez az ár vicc kategória, durván megéri tartani belőle 2-3 backupot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Annus9977

2021. március 25.

Én akkor használom ha sminkeltem. Dupla lemosás után néha ezzel áttörlöm az arcomat, eddig se negatív se pozitív véleményem nincs róla, kb olyan mintha sima vízzel törölném át az arcom, semmi extra, de jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Mute311

2021. március 13.

Tonerként használom szérumok előtt. Igazából felfrissít, egy kicsit hidratál, de mást nem igazán tud. Nem irritál meg semmi. Emellett szép az INCI-je. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

pont

2021. március 12.

sokat önmagában nyilván nem fog csinálni, arra jó, hogy szérumok előtt, arctisztítás után még áttörölgetem vele az arcom, hogy esetleg, ha valami maradt volna, azt tényleg leszedje, hálistennek nem ragad, nem irritál, de amúgy sokat nem ad hozzá a rutinomhoz. nem hinném, hogy érezni fogom a hiányát, ha elfogy, olyan tipikus se nem jó, se nem rossz termék, de legalább nem drága és nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Lillus96

2021. március 6.

Én is tonerként használom a géles lemosója után, elég minimál, nyilván vannak jobbak is a piacon, de a célnak megfelel, a pénzét teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Kingus23

2021. február 28.

Most már több, mint 3-4 hónapja használom ,így átfogó véleményem alakult ki róla.Esti rutinom része a géles lemosójával együtt használom.Az arcomnak nagyon tetszik,nem pattogok ki tőle,szépen tisztítja a bőrömet.Meg vagyok vele elégedve,az INCI-je is rendben van.Nálam már többszörösen újravevős volt.Plusz pozitívum,hogy nem drága és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

matyasflora

2021. február 28.

Számomra is tonerként funkcionál,kellemes érzés a bőrön,szuper az összetevő listája,egyszerű,de nagyszerű akárcsak a lemosója,olcsó,könnyen beszerezhető,nem tudok rosszat mondani róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

ngygyngy

2021. február 27.

Tonerként használom a szérumok előtt. Semmi extrát nem csinál, de előkészíti a pofimat az utána következőknek. Nem okoz irittációt, nem ragad, felfrissít. Simán a tenyerembe öntöm és úgy oszlatom szét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 27.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Hydrogenated Starch Hydrolysate
Vitaminok: Panthenol

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.