Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultra érzékeny bőrápoló krém, mely természetes Holt-tengeri sókkal, karbamiddal (urea), értékes shea vajjal, édesmandula olajjal, olívaolajjal és panthenollal azonnali enyhülést hoz a viszkető, száraz bőrnek.

Szintetikus illatanyag és színezék nélkül.

Pancsi

2017. június 15.

Ez egy nagyon jó testápoló, furcsa, hogy másoknak ennyire nem jött be. 2 hete leégett a hátam, és kentem mindennel: Panthenol spray, aloe vera, Uriage termál vizes kencefincékkel. Viszont utána is nagyon száraz maradt a bőröm, hiába kentem rá különböző testápoló krémeket amik otthon voltak, Aztán az egyik kis táskámban megtaláltam ezt a krémet, amiről meg is feledkeztem, pedig tavaly nyáron több flakonnal is elhasználtam. Szuperül hidratálja a megkínzott hátamat, nyugtatja a bőrt, kellemes érzetet hagy. Engem egyáltalán nem csíp, és nem is ragad, ahogy mások esetében. Könnyen eloszlik, lágy krém. Nekem nagyon jól működik, főleg a sok illatanyaggal teletömött testápolóhoz képest, amik legtöbbször úgy érzem, hogy olajos réteget hagynak, és eltömítik a bőrömet. Ez viszont hidratáló érzést ad. A kiszerelése lehetne nagyobb, mert én hamar elhasználok egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Loona

2017. május 1.

Végre elfogyott az utazó csomagomból is...
Szép összetevőlistája miatt, testápolónak vettem még tavaly nyáron, akciósan. Mindig tartok a kiárusításon meglátott szimpatikus termékektől, mert ha megtetszik, akkor csináltam magamnak egy új kedvencet, amit soha többé nem tudok majd újravenni, ha elfogy. Na, ez a krém nem fog hiányozni, mert sosem sikerült megszeretnem. Az illata erjedt, markáns penészes Brie sajtra emlékeztet, csak valahogy nem szimpatikus értelemben, nem jön meg tőle az étvágyad egy ilyen sajtra... Ez még nem is lenne gond, illatanyagmentes cuccról van szó, ennek megfelelően számítottam akár ilyesmire is, bár tény, hogy lehetne kevésbé tömény, markáns... A hidratálóképessége nekem elég volt, és soha nem okozott irritációt, de ami miatt sosem szerettem használni, az a ragacsos réteg, amit hagyott. Akármilyen vékonyan is kentem fel este, másnap reggel még érezhető volt az általa hagyott réteg, ha pedig a kezemet kentem be vele lefekvés előbb (pl. mert lusta voltam külön kézkrémet vinni vagy odamenni érte), másnap reggel még egyenesen tapadós-ragadós volt a tenyerem ráncaiban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Végre elfogyott az utazó csomagomból is...

zimmbo

2016. november 16.

Én bizony arckrémként használom, és így igen gazdaságos a mennyiség. Nem látok semmi olyat az összetevők között, hogy ne lehetne egy alap hidratáló éjszakára. Szépen puhítja a bőröm, keveset viszek fel, nem kukacosodik, pattanásokat nem okoz, nem zsírosítja el az én egyébként is zsíros bőrömet. Utazáskor testápolónak is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Mandel

2016. június 26.

A bőröm az arcomon és a lábamon a legszárazabb, ezeket a területeket folyamatosan hidratálnom kell.
Eredetileg őt csak azért vettem meg, mert repcsire 100 ml a max felvihető kiszerelés. Meglepetés erejével ért, hogy nem is olyan rossz ez a krém. Nagyon sokfélét használtam már, ez nekem bevált. Keveset nyomok ki a tubusból, ehhez cseppentek 2-3 csepp aromax tápláló olajat, fürdés után a még enyhén vizes lábamra felkenem és nagyon jól hidratál 24 órán keresztül, jobban mint bármelyik drága testápoló, amit eddig próbáltam. Amig fogatmosok, szépen be is issza a bőröm. A 100 ml nekem majd 2 hónapig kitart úgy, hogy csak lábra kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 26.

filmszalag7

2016. május 14.

Biztosan én vagyok a hibás amiatt, hogy nem tudom elég vékonyan felvinni, ahhoz hogy később ne tudjam ledörzsölni magamról...Nagyon idegesítő, tényleg. Emellett nem vettem észre hidratáló hatását sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Ivett0502

2016. április 5.

350Ft-ért vettem.Most valamiért le volt árazva.Remélem hogy nem szűnik meg ez a termék mert nagyon megszerettem.Úgy voltam vele, hogy ennyi pénzért az sem baj ha a kukában landol. De azt kell mondjam hogy nagyon jó. Szépek az összetevők, szeretem az állagát és hogy nekem baromi gyorsan beszívja a bőröm. Az meg hogy illatmentes, nekem egyenesen grátisz. Ha találok még, tuti veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Cu2tka-baba

2016. február 8.

Valóban nem arcápoló, de ezt már sokan konstatálták így nem állnék be a sorba:)
Én leárazás miatt vettem meg. Ekcémás foltjaim vannak a hidegben és gondoltam egy próbát megér. 699 Ft volt így. Nem nagy kiszerelés, de mivel mostanában sokat utaztam tökéletes volt. Magában testápolónak nekem kevés. Fürdés után általában felkenem a babaolajat és amíg fogat mosok és áttörlöm az arcom addig hagyom hatni. Utána a kényesebb részeket kenem be ezzel illetve még egy két helyen hol szárazabbnak érzem. Könyök, Térd, Lábszár és néhány foltot a vállamnál ahol már kialakul a hámlás. Nekem bevált nagyon jól csökkenti a vakaródzást és segít a száraz foltokon és a repedezésen.
Viszont sokallom az árát. Ha akciós akkor megéri, de ha nem akkor inkább egy nagyobb kiszerelésű termékbe fektetek, mivel 1000 ft a 100 ml-ért rengeteg. Annyira azért nem jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Valóban nem arcápoló, de ezt már sokan konstatálták így nem állnék be a sorba:)

wasp

2015. december 11.

2015. június 25.
Könnyű textúrájú, hamar beszívódik és nagyon vékonyan kell felvinni és akkor nem tudod "legyurmázni" magadról. Testápolónak használom, ha nagyon száraz a bőröm, kicsit csípi, de hamar elmúlik és utána nagyon szépen leápolja. Az arcomra nem mertem kenni, de arra van sokkal jobb kencém is. Az ára még pont az az összeg, amennyit ki lehet érte adni, ha többe kerülne, már nem venném meg.

up:
Soha többé nem veszem meg. Idén, ahogy elkezdett hűlni az idő, menetrendszerűen véresre repedezett a bőröm, na, gondoltam, itt ez a csodaszer, majd segít. Hát úgy mart, hogy a könnyem kicsordult és nem csak a nagyon száraz területeken, hanem mindenhol. Most, hogy ráleltem a Dream Creamre, biztos, hogy ezzel az életben többé nem próbálkozom. Csípett ugyan korábban is, de ez azért egy kicsit túlzás. :D :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 11.

2015. június 25.

up:

Makk Zsuzsó

2015. december 5.

Újravenni nem fogom, mert ragad utána a bőröm, kukacosodik, nem hidratál eléggé, néha csíp is. Maradok a Babylove testápolójánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

nagyorsolya78

2015. június 4.

Én arcápolónak használom el. A szememet csípi, így oda nem kenem, de az arcom többi részén nem okoz gondot. Összességében semmi extra, egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.