Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss görögdinnyne illatú ajakápló

bszandra

2018. március 18.

Teljesen átlagos, a semminél jobb, de nem a kedvencem. Az illata kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Teljesen átlagos, a semminél jobb, de nem a kedvencem. Az illata kellemes

viki1200

2017. december 13.

Az illata nagyon kellemes, de nem használ sokat. Nyárra elmegy, ám az ára tökéletes, ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

MolnarKitty

2017. június 11.

Nagyon szeretem főleg az illatát Bár ez nem olyan igazi hidratáló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon szeretem főleg az illatát Bár ez nem olyan igazi hidratáló

nagydora911

2017. május 30.

Nem tart sokáig a hidratáltság érzése, elég gyorsan beszívódik. Viszont kellemes dinnyés illatával nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

kalmaniki

2017. március 27.

Az illata mennyei, imádom a dinnyét, de nem hidratálja az ajkaimat, gyorsan beszívódik, eltűnik a számról. Nyáron elkenegetem az illata miatt, amikor nincs kiszáradva a szám, de nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

zsucica

2017. február 19.

Én nyáron vettem egyet,pont felvételizni mentem,és kinthagytam a kocsiban(1x használtam előtte).
Mire visszaértem szétolvadva folyt végig a kezemen...mindenképpen újraveszem,mert az az egyszeri felkenés nagyon hidratált,de biztos nem fogom ezentúl a kocsiban tartani...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

tunderelefant

2017. február 15.

nekem bejött, igaz nem vagyok nagy ajakápoló mániás :D tök jó, hogy nem színez, így rúzs alá is használom néha, ha több ideig kell kint lennem és úgy is szuper... csak azért 4*, mert az extrém száraz szám még mindig nem sikerült rendesen helyrehoznia

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Szabina911213

2017. február 1.

Télre szerettem volna egy jól hidratáló, nem színezett ajakápolót, de ez nem vált be. Sajnos csak rövid ideig volt kellemesen hidratált a szám alatta, pár perc múlva beszívódott, és mintha ott sem lett volna. Az illata és az íze szerintem két külön kategória, mert ízben nem jött át annyira az az átható, finom dinnyearoma, amit áraszt.
Hamar megváltam tőle, mert hosszabb használat után már kimondottan szárította a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Szabina911213

2017. február 1.

Hamar megváltam tőle, mert hosszabb használat után már kimomdottan szárította a számat.

ErikaLilien

2017. január 18.

Szeretjük! Évek óta az egész család csak balea ajakápolókat használ, mert olcsók, és szerintem sokkal jobbak mint a labello! Nem fog egyik sem, jó az illatuk! Sok félét próbáltunk, volt amelyik jobban bevált, volt amelyik kevésbé! Ez jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate