Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

• Az E-vitamin és a komló kivonat javítja az ajkak rugalmasságát és megőrzi a nedvességet.
  • Az SPF15 védelmet nyújt a káros UVA és UVB sugarak ellen.

csedoiza

2019. május 28.

Nekem nagyon bejött. Sajnos nem csak a téli időszakban szárad a szám, így szükségem van egy állandó ajakápolóra. A Labello-ban csalódtam, de már több féle márkát kipróbáltam mind állagban, mind összetevőket tekintve mind márkát nézve. Nekem ez nagyon bejött, állaga is tetszik, nem olvad szét a táskában, kellemesen ápol, és nem kell állandóan használnom, mint a Labellot, elég csak akkor amikor nagyon érzem, hogy szükség lenne rá, tartós és az ára is nagyon szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

brigditd

2019. április 2.

Először a barátomnak vettem egyet ( nem találtam sehol al alverde körömvirágos ajakápolót) mert mindig kiszárad az ajka a hideg időtől és nagyon meg van elégedve vele. Aztán miután láttam milyen jó az INCI plusz fényvédő is van benne 300 huf-ért ha még csak egyszer is használom megérte. Imádom nagyon jó az állaga tényleg nem ragad és szép puha lesz tőle az ajkam, Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.