Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zso202020, Módosítva: 2020. január 13.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Aktív szénnel és borókakivonattal, hatékony a pattanások és mitesszerek ellen. A szalicilsavat és teafaolajat  tartalmazó hatóanyag-kombináció alaposan és pórusmélyen tisztítja meg a bőrt a szennyeződésektől.

Zso202020

2020. január 13.

Új termék a DM-ben :
Párom után én is kipróbáltam egyikünknek sem vált be igazán. Nem mondom, hogy semmit nem csinál (ennyi pénzért nem is várom el csodát tegyen), de többre számítottam.
A felhelyezése könnyű és a helyén marad, így bátran csinálhatja az ember a dolgát, amíg hat ( 15 percig érdemes fent hagyni ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

Új termék a DM-ben :