Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malyvah, Módosítva: 2019. december 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea MEN borotvahabot a kifejezetten érzékeny férfi arcbőrre fejlesztették ki. Kímélő formulája alapos és gyengéd borotválkozást tesz lehetővé, és meggátolja a bőrirritációt. Jótékonyan hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• vegán
  • parfüm- és színezőanyag-mentes

Sziporka88

2020. április 18.

Vegán. Kellemes az illata, nincs irritáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Vegán. Kellemes az illata, nincs irritáló hatása.

Mia0602

2020. február 8.

Férjem érzékeny, borotválkozás után kipattogzó bőrére vettem. Maximálisan elégedett vele. Jól habzik, könnyen siklik rajta a borotva. Ha nagyobb a borosta akkor sem okoz gondot a borotválkozás. Ki sem pattog a bőre utána. Gondolom ez a minimál INCI-nek köszönhető.
Az árával is elégedettek vagyunk, főleg hogy a problémák is megszűntek amit a borotválkozás okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

anneshirley

2019. szeptember 5.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet. Odáig rendben van, hogy illatmentes, nem irritál és kifejezetten olcsó, viszont a habja azonnal semmivé foszlik, amint a bőrömmel érintkezik, és a borotva sem siklik a hab romjain, hanem legfeljebb akadozva döcög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

angie91

2018. december 10.

Ez a LEGESLEGESLEG... Borotvahab a piacon. Nem irritál, sokáig elég, ugyanazt tudja, mint a drágább, márkás társai, sőt, sokkal bőrbarátabb és nagyon jó áron kapható. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Viki9727

2018. augusztus 8.

Igaz hogy férfiaknak van, de sokkal jobb mint a női borotva habok. Nincs illata, szuper jó az állaga és könnyen kenhető. Nem szárítja a bőröm, nagy kiszerelésű és ár - érték arányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

balazsdora

2018. július 1.

Megmondom őszintén, ezt most a kommentek, a jó ár és a nagy kiszerelés miatt vettem, saját magamnak. Eddig minden oké vele, szépen felhabzik, jól kenhető, nem szárít. Remélem a lendület kitart a flakon végéig. Addig öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

kovacsrekaa

2017. június 14.

Nagyon szeretem. Jo aron van, nagykiszerelesu es teszi a dolgat. Nem vagom magam ossze a borotvaval, nincs utana irritacio.Nincs agyon illatositva. Nalam nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Ayase

2017. április 19.

Az első férfi borotvahab, amit kifejezetten magamnak vásároltam, nem titkoltan a kedvezőbb ára miatt. A géleket jobban szeretem, legközelebb biztosan azt veszem meg. A hab maga rendben van, könnyen kijön a flakonból. Szépen el lehet dolgozni a bőrön, bár nem marad meg rajta olyan tartósan, mint a gél( a szőr puhítására szoktam pár percig fent hagyni). Engem nem csípett, rendesen tudtam borotválkozni. Viszont nagyon idegesítő volt, hogy ahányszor levettem a kupakot, vitte magával a kis adagoló fejet, amit mindig vissza kellett pattintani és komolyan féltem, hogy előbb utóbb letöröm és dobhatom is ki...Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

ViktoriaVrd

2016. november 6.

Anno én is a barátomnak vettem, de én használtam el. A minimál inci és az ultra sensitive címkék csábítottak el, és egyébként nem egy rossz termék, betartja, amit ígér. Nagyon rég borotválkoztam már női borotvahabbal, szóval e téren lehet nem releváns a véleményem, de engem bizonyos területeken eléggé tud csípni. Ezután majd női változatot veszek, és megállapítom, hogy velem van-e a baj :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

lulley93

2016. augusztus 1.

nem rossz, elmegy. a gélesek jobbak, véletlenül vettem én is ezt. olcsó, így megéri. talán újra fogom venni, de lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.