Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malyvah, Módosítva: 2019. december 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea MEN borotvahabot a kifejezetten érzékeny férfi arcbőrre fejlesztették ki. Kímélő formulája alapos és gyengéd borotválkozást tesz lehetővé, és meggátolja a bőrirritációt. Jótékonyan hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• vegán
  • parfüm- és színezőanyag-mentes

Marina89

2021. július 1.

Borotválkozáshoz kerestem olyan habot, amit elvisel az érzékeny bőröm. Nekem bevált. Olcsó és sokáig elég, pedig kisfiam is imádja nyomkodni és habozni vele fürdés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Voros

2021. április 12.

Intimterületen való borotválkozáshoz vettem. Nem csúszik jól rajta a borotva és csípi a bőrömet a hab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

jibjab

2021. április 4.

Magamnak vettem, mert a női borotvahabok illatától rosszul vagyok és ár-érték arányban is sokkal jobb. Nagyon elégedett vagyok vele, lábra, hónaljra, bikinivonalra használom hetente többször borotválkozáshoz és szuperül teljesít. Száraz, irritált bőrön is remekül teljesít, szépen siklik rajta a borotva. Ennyire még semmivel sem voltam megelégedve, pedig már rengeteg minden, sokkal drágább norotválkozó terméket is kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

Kingus23

2021. március 22.

Mikor megkért a barátom,hogy vegyek neki borotvahabot,nem tudtam ,milyen szempontok alapján válasszak.Mivel neki mindegy volt ,hogy zselé vagy hab állagú ,igy végül a jó INCI-je miatt ezt választottam.Már lassan elhasználja és tetszett neki nagyon.Ár érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

xixi

2020. július 26.

Slime készítéséhez vettem eredetileg mert olcsó volt és illatmentes, na azóta vissza sem néztem a női borotvahabokra... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

Platina890413

2020. július 26.

Párommal együtt használjuk ,illatmentes, semmi irritációt nem tapasztaltunk használata során, viszonylag sokáig elég, árban sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Sziporka88

2020. április 18.

Vegán. Kellemes az illata, nincs irritáló hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Vegán. Kellemes az illata, nincs irritáló hatása.

Mia0602

2020. február 8.

Férjem érzékeny, borotválkozás után kipattogzó bőrére vettem. Maximálisan elégedett vele. Jól habzik, könnyen siklik rajta a borotva. Ha nagyobb a borosta akkor sem okoz gondot a borotválkozás. Ki sem pattog a bőre utána. Gondolom ez a minimál INCI-nek köszönhető.
Az árával is elégedettek vagyunk, főleg hogy a problémák is megszűntek amit a borotválkozás okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

anneshirley

2019. szeptember 5.

Nekem nem nyerte el a tetszésemet. Odáig rendben van, hogy illatmentes, nem irritál és kifejezetten olcsó, viszont a habja azonnal semmivé foszlik, amint a bőrömmel érintkezik, és a borotva sem siklik a hab romjain, hanem legfeljebb akadozva döcög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

angie91

2018. december 10.

Ez a LEGESLEGESLEG... Borotvahab a piacon. Nem irritál, sokáig elég, ugyanazt tudja, mint a drágább, márkás társai, sőt, sokkal bőrbarátabb és nagyon jó áron kapható. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.