Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. december 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fannitazia

2020. január 18.

Többször újravettem. Illatmentes, tehát "hivatalosan" is unisex. Teszi a dolgát. Hamar elfogy, de az árát tekintve még így is jobb deal, mint a női borotvagélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Makk Zsuzsó

2015. július 27.

Nagyon örülök, hogy a Balea a hab mellett már gyárt illatmentes borotvagélt is. Ezt akciósan vettem és kb. harmadannyiba került, mint a Gilette. A célnak tökéletesen megfelel, nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Hidratálók: Sorbitol

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1