Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

Eedina

2019. január 26.

Lássunk egy próbát címszóval vettem meg, hogy környezettudatosságból valamennyire kiváltsam a nagyméretű tisztítókendők használatát. Sajnos nálam nem vált be. Vékony korongok, kettő nem elég az alapos tisztításhoz...olajos kéz, aztán a negyedik korongnál már minden olajos lett...és hát ráadásként még a lemosót is le kellett mosni. Aztán szomorúan konstatáltam, hogy még a smink egy része is fennmaradt. Nem értem célba. Aztán újra előkerült a jól bevált tisztítókendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Trixiih

2018. november 25.

Én nagyon szeretem. Mindig is imádtam a különlegesebb dolgokat, és ezt nagyon annak tartom. Szerintem kellően olajos, de nem túlságosan. Szépen, dörzsölés nélkül leszedi a spirált, én csak arra használom. Utána pedig egy mivellás kendővel megtisztítom az arcom további területeit, s azzal együtt a maradék olajat is letörlöm a szememrol. Nagyon régóta megvan, de nekem nem száradt be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

cinoci

2017. december 29.

Amilyen szuper jó az olajmentes változata, ez pont olyan sz@r.Olajos, büdös, és még a sminket sem szedi le rendesen. Borzalom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Evelyn31

2017. november 2.

Kíváncsiságom határtalan,így gondoltam miért is ne,jöjjön velem a kosárba, majd haza.Első benyomásom az volt,hogy te jó ég ez mitől lenne olajos,mikor csupa száraz a korong...és hogy fogja ez leszedni a sminket dörzsölés nélkül....de szerencsére csak az első korong volt ilyen.A többi szó szerint tocsog az olajtól.Aminek hol örülök,hol épp ellenkezőleg...vegyes érzéseim vannak még ezzel a termékkel kapcsolatban. A szememet nem csípte,viszont egyszer kétszer elég nehezen tudtam leszedni vele a sminkem,de leginkább a szempillaspirál okozott neki gondot.Dörzsölni kellett,ami nem kellemes....én most egy hármast szavazok meg neki.Később meglátjuk....

Update: Szívem szerint egy csillagot sem adnék...:(
A kukában végezte.Büdös lett,ragadt,kiszáradt....egyszerűen soha többet!!! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Update: Szívem szerint egy csillagot sem adnék...:(
A kukában végezte.Büdös lett,ragadt,kiszáradt....egyszerűen soha többet!!! :(

Kitsyke

2017. augusztus 7.

Nagyon olajos.. Vegulis az en szemem nem csipte, reggelre olyan jo sima volt tole a szemem kornyeke hogy csak na.. Sminket is szepen lehozta. Az tulzott olaj miatt -1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Fujj! Egyszer sos-ben kellett sminklemosót vennem -az olajmenteset szeretem-gondoltam most kipróbálom ezt. Bár ne tettem volna! Tucsogott az olajban a szemem, csípte is, és az olajat sehogy nem tudtam magamról levakarni. Rettenetesen büdös, szúrós szaga van, nálam a kukában végezte... 0*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

oliviag

2017. május 11.

Nemrég vettem meg, de jól belenyúltam :( A sminkemet nekem szépen le tudta szedni, de csak erős dörzsölésre és addigra mire lejött már tökre csípte a szemem. A korongja nagyon vékony, de ettől el is tekintenék, de nekem iszonyat csípte utána a szemem legalább egy óráig. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

szilikon

2017. február 28.

Nekem sem vált be, túlságosan sok az olaj rajta, emiatt csúszkál a szememen. Így itatgatva semmit sem hoz le a sima spirálból sem, ha pedig rányomom, akkor 1. belecsorog az olaj a szemembe, 2. az igen csak durva papírkorong dörzsöli a szememet. A sima micellás víz százszor többet ér. Egyetlen előnye, hogy nem irritálja a szem környéket és szembe kerülve sem csípett. Ezért kap egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

carmenjade

2017. február 15.

Semmilyen szemfestéket nem hoz le, de legalább szétcsípte a szemem. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Semmilyen szemfestéket nem hoz le, de legalább szétcsípte a szemem. Kuka.

kismacska00

2017. január 30.

Szerintem hibátlan ez a termék, nem is értem, miért van ilyen kevés pontja. :) Minden sminket leszed pikk-pakk, pont azért, mert nem sajnálták átitatni a korongokat bőségesen. Nem értem, ez miért baj, nekem ez a tulajdonsága biztosítja, hogy egyetlen koronggal maradéktalanul leszed mindent. Számomra ennek könnyebb a használata, mint amikor lemosó+vatta kombinációjával szedem le a szemsminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.