Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

FReka

2016. október 3.

Egyik barátnőmét próbáltam ki,ő esküdözött, hogy mennyire jól lehozza a sminket. Szerintem ez valami katasztrófa, egy sima tusvonallal és spirállal sem tudott megbirkózni, bár elég tartósak, de azért nem lerobbanthatatlanok, a kétfázisú balea pl gond nélkül leviszi. Túl olajosak is a korongok és nagyon vékonyak, össze vannak tapadva a dobozban, emiatt alig tudtam kiszedni egyet belőle. Próbáltam finoman leoldani vele a sminket, de csak annyit értem el, hogy olajban úsztak a szemeim. Én egy fillért nem adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Botrány! Egyrészről túlságosan át vannak itatva a korongok, másrészről rendkívül büdös és a korong minősége is hagy maga után kivetnivalót, mintha smirglipapírral dörzsölgetném a szemem. Eleinte naponta használtam (itt még reménykedtem), aztán hetente, végül kidobtam, mert nem tudtam rávenni magam, hogy akár havi 1x is próbálkozzak vele újra... Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

szandi91

2016. június 2.

Katasztrófa .... utálom... vékony a korong, egyszerre kb. 5 darabot tudok kivenni, tocsog az olajtól, ragad, büdös és csíp... remélem elfogy, már ötösével hasz nálom :D amúgy jó dolgok vannak benne, és néha áttörlöm vele szépen a testem valamire jó azért. 2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Pofike

2016. május 14.

Szo szerint gyulolom. Undorito a szaga alig lehet levakarni az arcomrol azt a furcsa reteget ami total eltomito a porusaim. A szemem csipi. Faj szinte. Egy laza mozdulattal kidobom. Katasztrofa!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

glau17

2016. május 11.

Sokkal rosszabb mint az olajos sminklemosó. Rossz a szaga, gyorsan fogy, összekeni a kezed, és túlzottan át van itatva.
Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Többet nem veszek.

Csreka

2016. január 13.

Nem jó, túl olajos és a sima sminket is nehezen viszi le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Nem jó, túl olajos és a sima sminket is nehezen viszi le.

mium

2015. november 19.

Az elején tényleg nagyon olajos volt, és olajos is maradt tőle a bőröm, de már egy ideje megvan és újból elkezdtem használni. Már nem annyira olajos,de ami szuper,hogy bármennyi mennyiségű szempillaspirált le tud szedni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

nnneee

2015. november 18.

Látom sokaknak nem jött be, de én kedvelem. Nagyon sok az olaj a párnán, ez tény, de egy idő után megszoktam. Ez után a másik Balea olajos szemfestéklemosót használva, olyan mintha száraz vattakoronggal törölgetném a szememet. Egy párnával mind a két szememről leszedi a festéket, utána micellásnak nem sokat hagy. Nekem nagyon érzékeny a szemem, de ettől semmi baja nem lett. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

TheEvii00

2015. július 6.

A legrosszabb szemfestéklemosó, amit eddig használtam. Sajnos a kukában landolt a nagy része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

AyaDid

2015. május 22.

Nagyon olajos, vékony vattapárnák vannak a dobozban. A kivételük is nehézkes, egyszerre mindig több akar jönni. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy kellemetlen használni; minden tiszta olaj, ráadásul ha belemegy az ember szemébe, akkor az nem túl kellemes (homályosan látni tőle). A vattapárna gyorsan foszlik. A két csillagot azért kapja meg, mert kvázi megcsinálja azt, amit ígér, de lehet utána pluszban rámenni egyéb lemosókkal, hogy ezt az olajos borzalmat az ember le tudja szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.