Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

oliviag

2017. május 11.

Nemrég vettem meg, de jól belenyúltam :( A sminkemet nekem szépen le tudta szedni, de csak erős dörzsölésre és addigra mire lejött már tökre csípte a szemem. A korongja nagyon vékony, de ettől el is tekintenék, de nekem iszonyat csípte utána a szemem legalább egy óráig. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

szilikon

2017. február 28.

Nekem sem vált be, túlságosan sok az olaj rajta, emiatt csúszkál a szememen. Így itatgatva semmit sem hoz le a sima spirálból sem, ha pedig rányomom, akkor 1. belecsorog az olaj a szemembe, 2. az igen csak durva papírkorong dörzsöli a szememet. A sima micellás víz százszor többet ér. Egyetlen előnye, hogy nem irritálja a szem környéket és szembe kerülve sem csípett. Ezért kap egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

carmenjade

2017. február 15.

Semmilyen szemfestéket nem hoz le, de legalább szétcsípte a szemem. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Semmilyen szemfestéket nem hoz le, de legalább szétcsípte a szemem. Kuka.

kismacska00

2017. január 30.

Szerintem hibátlan ez a termék, nem is értem, miért van ilyen kevés pontja. :) Minden sminket leszed pikk-pakk, pont azért, mert nem sajnálták átitatni a korongokat bőségesen. Nem értem, ez miért baj, nekem ez a tulajdonsága biztosítja, hogy egyetlen koronggal maradéktalanul leszed mindent. Számomra ennek könnyebb a használata, mint amikor lemosó+vatta kombinációjával szedem le a szemsminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

FReka

2016. október 3.

Egyik barátnőmét próbáltam ki,ő esküdözött, hogy mennyire jól lehozza a sminket. Szerintem ez valami katasztrófa, egy sima tusvonallal és spirállal sem tudott megbirkózni, bár elég tartósak, de azért nem lerobbanthatatlanok, a kétfázisú balea pl gond nélkül leviszi. Túl olajosak is a korongok és nagyon vékonyak, össze vannak tapadva a dobozban, emiatt alig tudtam kiszedni egyet belőle. Próbáltam finoman leoldani vele a sminket, de csak annyit értem el, hogy olajban úsztak a szemeim. Én egy fillért nem adnék ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Botrány! Egyrészről túlságosan át vannak itatva a korongok, másrészről rendkívül büdös és a korong minősége is hagy maga után kivetnivalót, mintha smirglipapírral dörzsölgetném a szemem. Eleinte naponta használtam (itt még reménykedtem), aztán hetente, végül kidobtam, mert nem tudtam rávenni magam, hogy akár havi 1x is próbálkozzak vele újra... Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

szandi91

2016. június 2.

Katasztrófa .... utálom... vékony a korong, egyszerre kb. 5 darabot tudok kivenni, tocsog az olajtól, ragad, büdös és csíp... remélem elfogy, már ötösével hasz nálom :D amúgy jó dolgok vannak benne, és néha áttörlöm vele szépen a testem valamire jó azért. 2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Pofike

2016. május 14.

Szo szerint gyulolom. Undorito a szaga alig lehet levakarni az arcomrol azt a furcsa reteget ami total eltomito a porusaim. A szemem csipi. Faj szinte. Egy laza mozdulattal kidobom. Katasztrofa!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

glau17

2016. május 11.

Sokkal rosszabb mint az olajos sminklemosó. Rossz a szaga, gyorsan fogy, összekeni a kezed, és túlzottan át van itatva.
Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Többet nem veszek.

Csreka

2016. január 13.

Nem jó, túl olajos és a sima sminket is nehezen viszi le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Nem jó, túl olajos és a sima sminket is nehezen viszi le.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.