Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

mium

2015. november 19.

Az elején tényleg nagyon olajos volt, és olajos is maradt tőle a bőröm, de már egy ideje megvan és újból elkezdtem használni. Már nem annyira olajos,de ami szuper,hogy bármennyi mennyiségű szempillaspirált le tud szedni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

nnneee

2015. november 18.

Látom sokaknak nem jött be, de én kedvelem. Nagyon sok az olaj a párnán, ez tény, de egy idő után megszoktam. Ez után a másik Balea olajos szemfestéklemosót használva, olyan mintha száraz vattakoronggal törölgetném a szememet. Egy párnával mind a két szememről leszedi a festéket, utána micellásnak nem sokat hagy. Nekem nagyon érzékeny a szemem, de ettől semmi baja nem lett. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

TheEvii00

2015. július 6.

A legrosszabb szemfestéklemosó, amit eddig használtam. Sajnos a kukában landolt a nagy része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

AyaDid

2015. május 22.

Nagyon olajos, vékony vattapárnák vannak a dobozban. A kivételük is nehézkes, egyszerre mindig több akar jönni. Egyetértek az előttem szólókkal, hogy kellemetlen használni; minden tiszta olaj, ráadásul ha belemegy az ember szemébe, akkor az nem túl kellemes (homályosan látni tőle). A vattapárna gyorsan foszlik. A két csillagot azért kapja meg, mert kvázi megcsinálja azt, amit ígér, de lehet utána pluszban rámenni egyéb lemosókkal, hogy ezt az olajos borzalmat az ember le tudja szedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 22.

deccs91

2015. május 14.

Borzalmas, a festéket nem is hozta le rendesen, pedig nem vízállót használok, és annyira olajos, hogy többszöri arcmosás után is tocsogott az olaj az arcomon, és én is homályosan láttam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Petraa

2015. május 8.

Nagyon-nagyon olajosak a korongok, igaz, hogy a szemsminket ezáltal könnyen lehozza, de a használata után percekig homályosan láttam, hiába mostam meg a szememet utána. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

juciii

2015. január 13.

hát ez valami borzalmas. a korongok tiszta olajosak, még is lemosáskor úgy érztem, mintha egy száraz vattakoronggal vakarnám a szemem :D a szemhéjpúder + szemhéjalapozó kombóval elbánik,de egy sima nem vízálló max factor spirál már kifog rajta, konkrétan darabokban morzsolódott le a pilláimról miközben az arcom úszott az olajban..ja és utána percekig homályosan láttam.
ment a kukába. pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

ment a kukába. pénzkidobás.

angeltear

2015. január 8.

Meglepődve láttam, hogy milyen kevés pontot kapott ez a kis cucc. Nekem nagyon bevált, a micellás víz pl. nem szokott elbánni a szemhéjtussal, ezzel egy mozdulat az egész. Sokáig elég lesz ez a mennyiség, általában egy korong elég mindkét szememre. Igaz, hogy jó olajos marad utána a bőr de én ezután a jó öreg mosakodókrémemmel lemosom az arcom, így nem maradok ragacsos. A szememet nem irritálja. Azt hiszem ennél én is megmaradok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

d.nikcsi

2014. december 26.

Ez valami katasztrófa! Az 1 csillagot megérdemli, mert valóban szépen leszedi még a vízálló sminket is. De annyira olajos lesz tőle a bőröm, hogy SEMMIVEL nem jön le. Semmilyen arclemosó, tonik nem tudta leszedni a bőrömről az olajat, már vörösre dörzsöltem a szemeim, mire picit elkezdett lejönni. Az olajosmentes változata viszont szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Barbi123

2014. október 15.

Teljesen jó vízálló szemfesték eltávolító.Nekem nincs vele problémám.Olcsó és sokáig elég.Szerintem ennél maradok egy ideig.5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.