Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

deccs91

2015. május 14.

Borzalmas, a festéket nem is hozta le rendesen, pedig nem vízállót használok, és annyira olajos, hogy többszöri arcmosás után is tocsogott az olaj az arcomon, és én is homályosan láttam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Petraa

2015. május 8.

Nagyon-nagyon olajosak a korongok, igaz, hogy a szemsminket ezáltal könnyen lehozza, de a használata után percekig homályosan láttam, hiába mostam meg a szememet utána. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

juciii

2015. január 13.

hát ez valami borzalmas. a korongok tiszta olajosak, még is lemosáskor úgy érztem, mintha egy száraz vattakoronggal vakarnám a szemem :D a szemhéjpúder + szemhéjalapozó kombóval elbánik,de egy sima nem vízálló max factor spirál már kifog rajta, konkrétan darabokban morzsolódott le a pilláimról miközben az arcom úszott az olajban..ja és utána percekig homályosan láttam.
ment a kukába. pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

ment a kukába. pénzkidobás.

angeltear

2015. január 8.

Meglepődve láttam, hogy milyen kevés pontot kapott ez a kis cucc. Nekem nagyon bevált, a micellás víz pl. nem szokott elbánni a szemhéjtussal, ezzel egy mozdulat az egész. Sokáig elég lesz ez a mennyiség, általában egy korong elég mindkét szememre. Igaz, hogy jó olajos marad utána a bőr de én ezután a jó öreg mosakodókrémemmel lemosom az arcom, így nem maradok ragacsos. A szememet nem irritálja. Azt hiszem ennél én is megmaradok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

d.nikcsi

2014. december 26.

Ez valami katasztrófa! Az 1 csillagot megérdemli, mert valóban szépen leszedi még a vízálló sminket is. De annyira olajos lesz tőle a bőröm, hogy SEMMIVEL nem jön le. Semmilyen arclemosó, tonik nem tudta leszedni a bőrömről az olajat, már vörösre dörzsöltem a szemeim, mire picit elkezdett lejönni. Az olajosmentes változata viszont szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Barbi123

2014. október 15.

Teljesen jó vízálló szemfesték eltávolító.Nekem nincs vele problémám.Olcsó és sokáig elég.Szerintem ennél maradok egy ideig.5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 15.

lenarta23

2014. szeptember 15.

Én utazás miatt vettem meg, mert kisebb helyen elfér és nem kell félnem, hogy kiborul. De sajnos nekem sem vált be. Szerintem is túlságosan olajos és nagyon vékony egy párna, szinte átlátni rajta. Használat után sokáig kell még vattakoronggal törölgetni a szemem, hogy lássak is valamit. Kár érte, mert a folyékony tesójával viszont megvoltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

pandus

2014. július 20.

Tesómnak vettem ajándékba, a minap én is kipróbáltam. Nem csodálkoznék ha ezek után a "jótestvéri viszony" megszűnne köztünk, mert én se gondoltam, hogy olyan lesz, mintha az étolajat önteném a szememre. DE(!) mégsem pontoznám le annyira, a következők miatt.
Régebben olivaolajjal mostam le a sminkemet, az alapozótól kezdve a rúzsig mindent. A száraz, vízhiányos bőrömnek nagyon jót tett, de sajnos az arcom mégsem szerette annyira, mint én, így hát abba is hagytam a használatát.
Ez a kis párnácska engem kifejezetten erre emlékeztetett, habár tényleg nem olyan jól szedte le a vízálló spirált, mint az olíva, de nem is volt olyan kibírhatatlanul büdös.
A tégelyes csomagolás nagy kedvencem lett, praktikus, kis helyen is elfér, utazáskor könnyen magunkkal vihetjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Vviragg

2014. június 17.

Csatlakoznom kell sajnos az előttem szólókhoz. Nekem sem vált be ez a termék. Szörnyen olajos és nagyon csípte a szemeimet. Nehezen tudom eltávolítani az utána maradó érzést, ami kicsit sem kellemes és erősen könnyezett használata után a szemem. 2 korong hiányzik belőle jelenleg, szívesen odaadom bárkinek ingyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Sz. Csilla

2014. június 14.

A sok negatív vélemény után kicsit furcsállom, hogy én szeretem ezt a terméket. Talán csodabogár vagyok... ám engem nem zavar az olajos érzés, mert utána szoktam zuhanyozni és a víz után nem marad olajos.
Amúgy én sokáig tiszta, szűz olíva olajjal töröltem le a vízálló szempillaspirálomat. Volt, amikor pedig babaolajjal. Utána egy kis mosdás nem árt persze, de szerintem az olajok tökéletesen leszednek mindent. Hiszen a kozmetikákban a gyantázás után is azt használják.
Szeretem azt is, hogy praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Szeretem azt is, hogy praktikus a kiszerelése.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.