Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

lenarta23

2014. szeptember 15.

Én utazás miatt vettem meg, mert kisebb helyen elfér és nem kell félnem, hogy kiborul. De sajnos nekem sem vált be. Szerintem is túlságosan olajos és nagyon vékony egy párna, szinte átlátni rajta. Használat után sokáig kell még vattakoronggal törölgetni a szemem, hogy lássak is valamit. Kár érte, mert a folyékony tesójával viszont megvoltam elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

pandus

2014. július 20.

Tesómnak vettem ajándékba, a minap én is kipróbáltam. Nem csodálkoznék ha ezek után a "jótestvéri viszony" megszűnne köztünk, mert én se gondoltam, hogy olyan lesz, mintha az étolajat önteném a szememre. DE(!) mégsem pontoznám le annyira, a következők miatt.
Régebben olivaolajjal mostam le a sminkemet, az alapozótól kezdve a rúzsig mindent. A száraz, vízhiányos bőrömnek nagyon jót tett, de sajnos az arcom mégsem szerette annyira, mint én, így hát abba is hagytam a használatát.
Ez a kis párnácska engem kifejezetten erre emlékeztetett, habár tényleg nem olyan jól szedte le a vízálló spirált, mint az olíva, de nem is volt olyan kibírhatatlanul büdös.
A tégelyes csomagolás nagy kedvencem lett, praktikus, kis helyen is elfér, utazáskor könnyen magunkkal vihetjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Vviragg

2014. június 17.

Csatlakoznom kell sajnos az előttem szólókhoz. Nekem sem vált be ez a termék. Szörnyen olajos és nagyon csípte a szemeimet. Nehezen tudom eltávolítani az utána maradó érzést, ami kicsit sem kellemes és erősen könnyezett használata után a szemem. 2 korong hiányzik belőle jelenleg, szívesen odaadom bárkinek ingyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Sz. Csilla

2014. június 14.

A sok negatív vélemény után kicsit furcsállom, hogy én szeretem ezt a terméket. Talán csodabogár vagyok... ám engem nem zavar az olajos érzés, mert utána szoktam zuhanyozni és a víz után nem marad olajos.
Amúgy én sokáig tiszta, szűz olíva olajjal töröltem le a vízálló szempillaspirálomat. Volt, amikor pedig babaolajjal. Utána egy kis mosdás nem árt persze, de szerintem az olajok tökéletesen leszednek mindent. Hiszen a kozmetikákban a gyantázás után is azt használják.
Szeretem azt is, hogy praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Szeretem azt is, hogy praktikus a kiszerelése.

blanche-neige

2014. május 21.

Nagyjából hasonló problémáim vannak vele mint a többieknek: tiszta olaj lesz tőle az arcom, belemegy a szemembe stb. Egyetlen pozitívuma, hogy rendesen leszed mindent, bár ennyi tocsogó olajjal nem is csodálom....Ami jobban elszomorított vele kapcsolatban, hogy teljesen bedagadt a szemhéjam és úgy nézek ki 2 napja mint egy fáradt kínai....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Szudi

2014. március 10.

Szeretem a Balea termékeket, de ezt a terméket soha többet nem veszem újra! Borzasztóan olajos, csípi a szemem, és a bőrömről alig tudom leszedni utána az olajat. Legalább a sminket leszedi valamennyire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

szdm84

2014. február 22.

Nagyon nagyot csalódtam benne. A szempillafestéket alig szedi le (pedig nem vízálló), irritálja a szemem, utána hosszú időn keresztül homályosan látok. A bőrömről nem tudom leszedni utána az olajos réteget. Soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Pilgrim

2013. november 27.

Nagy csalódás ez a lemosó. A festéket ugyan nagyjából leszedi, de utána percekig nem látok semmit a sok olajtól, amiben tocsog... Soha többet nem veszek ilyet, és nem is ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

mstindigo

2013. október 1.

Na a citromdíjas blogbejegyzés eszembe juttatta ezt a roppant érdekes terméket. :D Impulzus vásárlás, gondoltam, milyen jó lesz nyáron, mikor utazgatunk. Szerencsére kipróbáltam itthon. :D Igazán többfunkciós készítmény:
- krónikus szemszárazságot, ami miatt folyton szemcseppezek, na ezt azonnal orvosolja a szemedbe belefolyó liternyi olaj, bár átmeneti vakságot okoz
- arra érzékenyeknél azonnali szemvörösséget is okoz
- a szemfestéket nem távolítja el, ellenenben fekete foltként szétterül a szemed körül
Végeredmény: rendhagyó módon nem sminkelés közben, hanem smink lemosásakor képes átváltoztatni egy vérben forgó, feketével körbekarikázott szemű horrorisztikus zombivá, vagy gót lánnyá, ki hogy szereti. :D
Hmmm, most hogy megírtam a véleményt, lehet, előkotrom valahonnan, és a halloweeni buliba csak lemosom majd a hétköznapi sminkemet, és kész is leszek a partira. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

- arra érzékenyeknél azonnali szemvörösséget is okoz

scorpionqueen

2013. augusztus 19.

A szempillaspirállal sajnos nem boldogult, pedig nem is vízálló. Tényleg tocsog az olajban, alig látok tőle, nagyon megszadizta a szemem. Ebben nem volt sem gyengédség, sem kímélet.

Kár érte, nagyon szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Kár érte, nagyon szépek az összetevői.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.