Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

blanche-neige

2014. május 21.

Nagyjából hasonló problémáim vannak vele mint a többieknek: tiszta olaj lesz tőle az arcom, belemegy a szemembe stb. Egyetlen pozitívuma, hogy rendesen leszed mindent, bár ennyi tocsogó olajjal nem is csodálom....Ami jobban elszomorított vele kapcsolatban, hogy teljesen bedagadt a szemhéjam és úgy nézek ki 2 napja mint egy fáradt kínai....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Szudi

2014. március 10.

Szeretem a Balea termékeket, de ezt a terméket soha többet nem veszem újra! Borzasztóan olajos, csípi a szemem, és a bőrömről alig tudom leszedni utána az olajat. Legalább a sminket leszedi valamennyire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

szdm84

2014. február 22.

Nagyon nagyot csalódtam benne. A szempillafestéket alig szedi le (pedig nem vízálló), irritálja a szemem, utána hosszú időn keresztül homályosan látok. A bőrömről nem tudom leszedni utána az olajos réteget. Soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Pilgrim

2013. november 27.

Nagy csalódás ez a lemosó. A festéket ugyan nagyjából leszedi, de utána percekig nem látok semmit a sok olajtól, amiben tocsog... Soha többet nem veszek ilyet, és nem is ajánlom senkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

mstindigo

2013. október 1.

Na a citromdíjas blogbejegyzés eszembe juttatta ezt a roppant érdekes terméket. :D Impulzus vásárlás, gondoltam, milyen jó lesz nyáron, mikor utazgatunk. Szerencsére kipróbáltam itthon. :D Igazán többfunkciós készítmény:
- krónikus szemszárazságot, ami miatt folyton szemcseppezek, na ezt azonnal orvosolja a szemedbe belefolyó liternyi olaj, bár átmeneti vakságot okoz
- arra érzékenyeknél azonnali szemvörösséget is okoz
- a szemfestéket nem távolítja el, ellenenben fekete foltként szétterül a szemed körül
Végeredmény: rendhagyó módon nem sminkelés közben, hanem smink lemosásakor képes átváltoztatni egy vérben forgó, feketével körbekarikázott szemű horrorisztikus zombivá, vagy gót lánnyá, ki hogy szereti. :D
Hmmm, most hogy megírtam a véleményt, lehet, előkotrom valahonnan, és a halloweeni buliba csak lemosom majd a hétköznapi sminkemet, és kész is leszek a partira. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

- arra érzékenyeknél azonnali szemvörösséget is okoz

scorpionqueen

2013. augusztus 19.

A szempillaspirállal sajnos nem boldogult, pedig nem is vízálló. Tényleg tocsog az olajban, alig látok tőle, nagyon megszadizta a szemem. Ebben nem volt sem gyengédség, sem kímélet.

Kár érte, nagyon szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Kár érte, nagyon szépek az összetevői.

electropanic99

2013. június 4.

Nem hiszem, hogy újravásárolnám. Hatékony, tényleg és még meglepő módon a szememet sem csípi, de ez már annyira olajos, hogy nem jó. Egyszerűen tocsog utána az arcom az olajban és nem tudok tőle megszabadulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

terke29

2013. május 8.

Lassan elfogy...végre!Nagy lelkesen megvettem,hogy húúdejóó,majd mindent leszed,stb...háát..ok,mindent leszed,de olyan szinten "csucsog"az olajban,hogy azt el sem hittem.Nem irritál,rendesen leszedi a vízálló sminket...csak közben nem látod mit csinálsz,mert csupa olaj a szemed...Mindíg törölgetni kell utána,hogy lássak is valamit.Hozza,amit ígért,és nyilván azért ilyen sok benne az olaj,mert nem sajnálták belőle,de azért a kevesebb néha több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

rocksteadycat

2013. április 26.

Egyet értek, borzasztó.
Egy dolog hogy leszedi a sminket, de tocsog a szemem az olajtól....
mindig utána kell törölgetnem egy kozmetikai kendővel.
Szóval kár érte, mert jó ötlet lenne, de kevesebb olajjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Egyet értek, borzasztó.
Egy dolog hogy leszedi a sminket, de tocsog a szemem az olajtól....
mindig utána kell törölgetnem egy kozmetikai kendővel.
Szóval kár érte, mert jó ötlet lenne, de kevesebb olajjal.

horzso

2013. április 3.

Húúúú, ez valami borzasztó. Felbuzdulva a szép összetevőkön elrohantam a DM-be, meg is vettem. A szemhéjamat nem festem, lehet, hogy azt lehozná, de a szempillaspirállal nem boldogul. Ha szétdörzsölöm a szemem, akkor se. Cserébe viszont csöpög az olajtól minden. Száraz a bőröm, bírja az olajos dolgokat, de ez valami embertelen. Kidobott pénz volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.