Balea

Ár:   565 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajjal átitatott pamutkorongok segítségével gyengéden és kíméletesen távolítható el a normál és a vízálló szemfesték. A tisztán növényi olaj, az E-vitamin és C-vitamin ápolja és védi az érzékeny bőrt.

electropanic99

2013. június 4.

Nem hiszem, hogy újravásárolnám. Hatékony, tényleg és még meglepő módon a szememet sem csípi, de ez már annyira olajos, hogy nem jó. Egyszerűen tocsog utána az arcom az olajban és nem tudok tőle megszabadulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

terke29

2013. május 8.

Lassan elfogy...végre!Nagy lelkesen megvettem,hogy húúdejóó,majd mindent leszed,stb...háát..ok,mindent leszed,de olyan szinten "csucsog"az olajban,hogy azt el sem hittem.Nem irritál,rendesen leszedi a vízálló sminket...csak közben nem látod mit csinálsz,mert csupa olaj a szemed...Mindíg törölgetni kell utána,hogy lássak is valamit.Hozza,amit ígért,és nyilván azért ilyen sok benne az olaj,mert nem sajnálták belőle,de azért a kevesebb néha több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

rocksteadycat

2013. április 26.

Egyet értek, borzasztó.
Egy dolog hogy leszedi a sminket, de tocsog a szemem az olajtól....
mindig utána kell törölgetnem egy kozmetikai kendővel.
Szóval kár érte, mert jó ötlet lenne, de kevesebb olajjal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Egyet értek, borzasztó.
Egy dolog hogy leszedi a sminket, de tocsog a szemem az olajtól....
mindig utána kell törölgetnem egy kozmetikai kendővel.
Szóval kár érte, mert jó ötlet lenne, de kevesebb olajjal.

horzso

2013. április 3.

Húúúú, ez valami borzasztó. Felbuzdulva a szép összetevőkön elrohantam a DM-be, meg is vettem. A szemhéjamat nem festem, lehet, hogy azt lehozná, de a szempillaspirállal nem boldogul. Ha szétdörzsölöm a szemem, akkor se. Cserébe viszont csöpög az olajtól minden. Száraz a bőröm, bírja az olajos dolgokat, de ez valami embertelen. Kidobott pénz volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.