Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Színtelen menta és alma illatú ajakápoló E-vitaminnal és méhviasszal, mely gyengéden ápolja és puhává varázsolja az ajkakat.

Queen16

2020. június 11.

Picit mintha bizsergetné hüsitene eloszor,de nem hidratal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Picit mintha bizsergetné hüsitene eloszor,de nem hidratal.

Stella1993

2018. május 31.

Egyetértek az előttem szólóval. Tényleg műanyag íze/illata van. Hidratálás 0. Sőt, inkább szárít mint hidratál. Soha többet Baleás ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

citylight900

2018. május 31.

Zavaróan műanyag íze és illata van. Minimálisan lehet csak benne érezni a mentát, a kínai tornacipő szag mindent elnyom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

csemegeuborka

2018. január 24.

Mindig meghulyitenek a limitalt dolgok. Aztan van, hogy utana a faj a szivem mert mar nem gyartjak, es van, hogy fel se fog tunni a hianya a polcokrol. Ennel az utobbi a helyzet.
Ha nem lenne rairva nem mondanam meg, hogy alma es menta illatu. Nem rossz, de nem ezt erzem. A hatasa jo, nem tokeletes de nem rossz. Bar nekem hamar megkopik, beszivodik, eltunik, pedig nem eszem meg. Nyilvan nem elsoszamu szempont az illata egy ajakapolonak de ha mar valasztani kell akkor elobb nyulok egy finom illatuhoz. (Pl a lamas bejott) Pont ezert en csak otthon, ejszakara kenem fel, hogy megis csak elfogyjon.
Pozitivum viszont, hogy nincs fenye, igy nathas idoszakban a kiszaradt orr ala jo lehet mint zsiros krem.
Osszessegeben nem rossz de nem fog hianyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Osszessegeben nem rossz de nem fog hianyozni.

Marcsika0720

2018. január 5.

Ahhoz képest hogy egy olcsó baleás ajakápoló tetszik. Az íze és illata mint a mentás tic tacnak( holnap veszek is tic tacot :) )könnyen kenhető, szépen beszívódik. Általában sminkelés előtt használom hogy a rúzs ne szárítsa annyira ki a számat. Bár mostanában estére is használom és szépen hidratál. Tetszik tetszik de nem bánom hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Nicolett022

2017. december 20.

A baleás ajakápolókat álatlában csak a csomagolása és az illata miatt veszem meg, ápoló hatása nem sok van, bár ennyi pénzért nem is várom el tőle. Az illata tetszik, és nyárra elég is ennyi kenegetni, télen meg egy másik ajakápolóval együtt használom, így se nem ront, se nem javít a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Lili28

2017. december 5.

Nagyon-nagyon rossz termék. Semmit nem segített, a szám csak szárazabb volt miután bekentem vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Pilence

2017. július 8.

Ilyenkor nyoron frissito ez az alma menta kombinacio.kellemes illat nem ragacsos jol hidratal en kb 30percig erzem a hatasat felkenes utan,ara nagyon kedvezo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

honey88

2017. július 7.

A korábbi verziót, a sima mentásat szerettem, ez a mentás-almás változat annyira nem jön be. Ezek az újabb kiadású Balea ajakápolók valahogy nem olyan jók már szerintem, mint a korábbiak voltak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Ennie86

2017. május 13.

Természetesen én se tudtam a kis cuki csomagolásnak ellenállni. :) Na meg amúgy is notórius 'kenegető' vagyok, szóval muszáj volt megvennem. Tényleg tic-tacos illata/íze van. Én kiérzem belőle az almát is. :) Hatását tekintve szerintem egy jó kis nyári, könnyed ajakápoló. :) Nem bántam meg, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate