Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Lábápolók

A görögdinnye kivonatot tartalmazó, könnyed állagú Balea Minty Melon lábápolóhab egyszerűen felvihető és gyorsan felszívódik. Panthenolt, jojoba olajat és aloe verát tartalmazó ápoló formulája kényezteti a felfrissülésre vágyó lábakat. Üdítően friss menta és görögdinnye illattal.

ERRIIIKKKK

2019. február 14.

A színtúgy ezen márkához tartozó hámlasztó-lábápoló zokni utáni napokban kezdtem el használni, mert a fürdés során felpuhúlt bőrt nehéz lenne egyenletesen bekenni hagyományos krémmel, de ezt egyenletes vastagságban lehet teríteni és beszívódás után a zokni sem ázik át.

Nem érzek hűsítő hatást, holott a nyári széria részeként erre számítottam, de az illata tényleg friss, vizes dinnyelé. A hidratálás terén van kivetni való, de nem hiszem, hogy ez a termék fő célja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.