Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cosmonaut, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Méhviaszt és növényi olajokat tartalmazó balzsam, mely a puhaság érzését biztosítja az ajkaknak. Szettben kapható.

Panni43

2018. december 26.

Az ajakápoló nem nagyon csinál semmit igazából csak ugy ott van a táskámban de hidratálásra nem alkalmas. A tusfürdőnek kellemes az illata és ez érződik utána is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Nekem a tusi és a krém nagxon tetszik de az ajakápoló valami borzalmas de azert megerdemli az 5* ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

vvivien

2017. augusztus 20.

Még karácsonyra kaptam a hidratáló hatása közepes, az illata inkább fahéjas végül is nem egy rossz termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

zsucica

2017. február 19.

Én karácsonyra kaptam a tesómtól a csomagot,és imádom...mint említettem ajándékba kaptam,ezért nemtudom az árát,de ha elfogynak a termékek,mindenképpen újraveszem... :) nagyon jó,csak ajánlani tudom... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

hadri

2016. december 24.

Valami borzasztó az íze, olyan mintha parfümöt fújtam volna a számba, vagy szappant nyalogatnék. Nálam kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Cupcaketeam

2016. november 20.

Nagyon jó csomag! Az ajakápoló és a testápoló krém a kedvencem belőle. Mindkettőnek isteni illata van ( a csomagon azt írják hogy vaníliavirág illatú, hát nem tudom én ilyen parfümösnek érzem). De abszolút nem émelyìtő az illata hanem nagyon kellemes. A testápoló krémet én egyébként kézkrémnek használom és nagyon hamar beszìvódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. A tusfürdő nem lett a kedvencem, azt gondoltam hogy ugyanolyan lesz az illata mint a krémnek de szerintem egy picit más és fürdés után nem érezni sokáig az illatát. Összességében szerintem ez egy nagyon jó csomag úgyhogy vettem belőle még egyet ajándékba. Az ára is elfogadható. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

magdus.kis

2016. november 20.

Most a legnagyobb kedvencem. Nagyon fincsi illata van és nagyon puha ajkakat varázsol szinte rögtön. Jó lenne, ha külön is lehetne venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Limonene, Linalool