Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Víz és szappan nélkül használható kéztisztító gél.

Hecate

2018. március 14.

A praktikus tartója miatt vettem meg, amúgy a Balea termékekkel általában elégedett szoktam lenni. Jó kis kézfertőtlenítő, más márkákat is szoktam venni kézfertőtlenítésre, de ezt is szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

viki0322

2018. február 8.

Nagyon szeretem, nagyon folyós de ennek ellenére full jó kis cucc. Akartam valamit ebből a kollekcióból és eskü ez jó választás volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

ecyke444

2017. december 2.

Nekem nagyon bejött nem az a tipikus fertőtlenítő illata van.Nem ragad nem száritja ki a kezet és nagyon gyorsan beszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.