Balea

Ár:   1145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül száraz, sérült hajra, tápláló argán- és napraforgóolajjal. Fényt és erőt ad.

Ár: 600 , Eladó: zsbsz
Állapot: KB a kétharmada van még meg, Helyszín: Budapest IX. , fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost
Dilachka

2019. április 21.

Nem rossz,de nem veszem újra.
Zsíros hatása lesz a félhosszú hajamnak.
Hajmosás elött használtam,de áttértem a természetes olajhasználatra (jojoba,ricinus,argán,kókusz..)
A belea professional szérum sokkal jobb.Azt hajmosás után tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Nem rossz,de nem veszem újra.
Zsíros hatása lesz a félhosszú hajamnak.
A belea professional szérum sokkal jobb.Azt hajmosás után tudom használni.

darbarad

2019. április 13.

Évekkel ezelőtt inkább a krém állagú hajvégápolókhoz nyúltam, majd jöttek a spray verziók és most úgy néz ki,az olajos textúrák következnek. (A hajam igényli a változatosságot, nem tudom miért.) Az illata kicsit erősebb mint az eddig használt hajápolóimnak, de nekem tetszik és amúgy sem zavar sok vizet, hamar elillan. A hatása viszont maradandó, egész nap puhának érzem a hajamat, vigyáz a hajvégeimre. Szerintem egy alapból jó állapotban lévő hajzuhatag ápolására kiváló, egészen kevés kell belőle, nagyon lassan fogy ez a 100 ml, pedig naponta használom. Viszont ha valakinek nagyon csúnyák a hajvégei, nincs mese, oda olló kell, de utána kezdésnek nem rossz választás ez a termék, szépen fent tudja tartani a frissen vágott végek állapotát (persze csak ha ésszerű külső hatásoknak vannak kitéve). Az ára is igen kedvező a többi vetélytársához képest. Egyetlen oka, amiért nem fogom rögtön újravenni, hogy van még pár érdekes olajos hajvégápoló a nagyvilágban, amikre kíváncsi vagyok és ki szeretném őket is próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

kukuru

2019. április 9.

Ritkábban használom és nagyon keveset, hogy a göndör hajam ne nézzen ki úgy, mit egy szénaboglya :) a fodrászom ajánlotta, ár-érték arány jó, és szuper, illata kicsit intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

annaramona

2019. március 29.

Nagyon jó, finom az illata, nem drága. Sokáig elég lesz a derékig érő hajamra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

hamireni

2019. március 23.

Szeretem, de azért csodát ne várjunk tőle. Hajolajak közül ő éri meg a legjobban, és nagyon sokáig elég. Szépen kisimítja a hajam egy napig, de nagyon kell vele vigyázni, mert hajlamos elnehezíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

DDDory

2019. március 22.

Sokkal jobb,mint a 8-10.000-es hajolajak,amiket eddig probaltam.. isteni illata van,nagyon szepen apolja a hajvegeket!! Tuti ujravevos. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

NEra09

2019. március 21.

Kötelező! Hővédő olajjal szárítom a hajam utána pedig vasalás után ezzel kenem be (balayage szőke hajam van, szerintem életmentő).Nem kell belőle sok, sokáig elég a középhosszú hajamra. Az illata csak bónusz, nagyon kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

VictoryFord

2019. március 14.

Ár/érték arányban a legjobb hajápoló olaj. Régóta használom. Nagyon jól táplálja a hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kitsyke

2019. február 12.

illataval azota sem baratkoztam meg, de nem rossz.. semminel jobb:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

illataval azota sem baratkoztam meg, de nem rossz.. semminel jobb:D

kissd

2019. január 11.

ImádoM! Pár éve már csak ezt használom a hajközéptől a hajvégemig minden hajmosás után, a törölköző száraz hajamon... Szerintem azt tudja, amit egy ilyen hajápoló olajnak tudnia kell. Szerintem nincsenek "csodaszerek". A testünket belülről kell ápolni, a hajunk állapota (vagy a körmünk, bőrünk stb...) az mind az egészségünk állapotát is tükrözi. Sosem lesz olyan szer ami mindent helyre tesz. Több vitamin, változatos, tápanyagokban gazdag étrend...Hosszútávon ez a segítség. Ne felejtsük, hogy a krémekkel csak az aktuális állapotán tudunk valamilyen szinten javítani, de egy száraz, töredezett, vékonyszálú hajból sosem lesz hirtelen erős, egészséges dús haj!....Ezzel nem azt mondom, hogy nem kell krém, sőt igen is kell!!!, mert nyilván érik a hajunkat külső hatások (hideg, meleg, izzadság, nedvesség, stb stb...., de a legfontosabb, hogy belül törekedjünk az egészségre és ez mellett ne feledkezzünk meg az általános higiéniáról és az igényességről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!