Balea

Ár:   1145 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. október 9.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül száraz, sérült hajra, tápláló argán- és napraforgóolajjal. Fényt és erőt ad.

Hadriangirl95

2019. november 13.

Az illata nagyon jó, de el kell találni a mennyiséget, különben zsíros lesz a hajad...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Wiwienna

2019. szeptember 17.

Tény, hogy nem tudja teljesen "megmenteni" a szétroncsolódott hajvégeket de puhává és illatossá varázsolja őket. Amióta az eszemet tudom, csak ezt használom a hajvágeimre, az ára tökéletes...-1 csillag a fentebb említett dolog miatt, bár nyilván a véglegesen roncsolódott hajon, csak az olló segíthet..
ÚJRAVEVŐS!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

ÚJRAVEVŐS!

Audry1

2019. szeptember 15.

Az illatát imádom, nekem a nagyon roncsolódott hajamon sokat segített (fodrászom is észrevette a javulást). Minden hajmosás után 2 fújásnyit eloszlatok a hajvégeimen, majd hagyom törölközőben hatni, amire picit hajszárítóval rá is melegítek. Nekem nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajamat, pedig szárazon és törölközőnedves hajon is próbáltam már. Sok, drágább társához képest nagyon is hozza, amit kell, sőt, én kevesebbre számítottam őszintén szólva. Nekem maximális 5 csillagot érdemel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Timotka

2019. augusztus 6.

Illata jó, kivasalt hajvégre szoktam belőle tenni. Utána a kézről nehéz lemosni. Túl sokat nem használom, kicsit nehézkes formula, olaj nemhiába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Nem voltam vele megelégedve, mert semmilyen pozitív hatása nem volt. Sajnálom, mert pénzkidobás volt részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Brigoca

2019. augusztus 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg.
Nekem nagyon kiszárította a hajvégeimet, pozitív hogy az illata jó, de ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg.

Isabell

2019. július 3.

Szerintem az egyik legjobb hajolaj, csodás illatú lesz tőle a hajam és sokkal szebb, puhább hogyha ezt használom. Az ára is nagyon kedvező, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

BRebi

2019. június 29.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, azonban nekem szárította a hajvégeim, nem éreztem, hogy bármi jót tenne vele. Sajnálom, mert az illata viszont csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 29.

Barbucika

2019. június 14.

Imádom. Az illata fenomenális. Az ára szintén. Szuper puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Imádom. Az illata fenomenális. Az ára szintén. Szuper puha lesz tőle a hajam

match50

2019. június 14.

Már vagy egy éve használom, nagyon szeretem. Kellemes az illata, jó az ára, és védi a hajvégeket. Göndör, száraz végű, zsíros tövű hajra tökéletes DE csak a hajvégekre szabad tenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol