Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

nicolebunny

2016. november 9.

Végre egy olyan szőrtelenítő krém, aminek nincs állott szeméttároló szaga. :) Én arcon használtam, pedig rá van írva, hogy nem lehetne, de semmi gond nem volt, 5 perc után mindent szépen eltávolított, nem mart, nem csípett, nem pirosodott ki a bőröm tőle. Az illata a legnagyobb pozitívuma, na meg az ára, eddig x-epilt használtam, de az sem hatásban, sem árban nem körözte le ezt. Nekem 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Olcsó, és jó az illata, de nem alapos. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Olcsó, és jó az illata, de nem alapos. :/

reyka013

2013. június 10.

Hát mit is mondjak? Pozitívum, hogy olcsó, és nem irritál, viszont nem mindenütt szedi le az összes szőrt. Eddig a Veet krémjét használtam,az bevált,ebben egy kicsit csalódtam(pedig mindig tovább hagyom fent,mint amit a dobozon írnak)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

anna.95

2013. május 19.

Én használtam ezt is régebben, meg most Isanásat használok. Nálam eddig mindegyik szörtelenítő krém bevált úgymond, csak egy titka van, hogy általában tovább fennt kell hagyni mint amit a csomagoláson írnak. Ennyi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

marinababa92

2013. április 8.

nekem eddig ez vált be a legjobb,az időtartamra figyelni kell és működik,szépen leszedte a szőrt,bőröm nem károsodott, igaz,nem is használom érzékeny helyeken,csak a lábam teljes hosszán.jobb,mint az opilca és más márkák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Stina

2012. május 19.

Fél tubussal elhasználtam, de nem vagyok elégedett. Nem irritált, ami fontos, de nem is volt igazán hatékony. A tubus másik felének adok még egy esélyt, hátha jobb eredményt produkál, ha valamivel tovább fennhagyom. Olyan jó volna, ha működne...

UPDATE:
Nem a legjobb szer, amivel találkoztam, de egynek elmegy, az árát mindenképp megéri. Nálam úgy működik, hogy az ajánlott időnél jóval tovább fennhagyom. Tehát egyedül a hatóidővel van gondom ennél a terméknél. Ami nagyon tetszik, az az, hogy abszolút kíméletes a bőrömhöz.
Mivel 4,5 pontot sajnos nem lehet adni, így 4-et kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

UPDATE:
Mivel 4,5 pontot sajnos nem lehet adni, így 4-et kap.

ancsibancsi

2012. április 28.

Olcsó, de rossz minőségű. Alig jött le vele pár szőrszál, talán még a felét se szedi le rendesen... Azt még emg lehetne próbálni, hogy fél órát fent hagyni, hátha... de az meg rendesen megviselné a bőrt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Enech

2012. január 28.

nekem sem vitte le jól a szőrt és ami kifejezetten idegesít hogy kemény a krém. Emiatt elég nehéz hirtelen szépen eloszlatni kell neki egy kis idő amíg "reagál és észreveszi magát":D Egynek elmegy, de nem lett a kedvencem egyáltalán, viszont tényleg nem irritál akkor sem ha sokáig fent hagyom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Dorinaa

2011. december 7.

annyira tökéletesen nem vitte le a szőrt, de azért elég jó volt, és az illata sem rossz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 7.

Beleza

2011. december 1.

Akciósan vettem 300 forintért, kipróbálás céljából, mert nem bírom felfogni, h ha leszedi vmi a szőrt az nem roncsolja a bőrt is? Na mindegy, szóval az erősebb szőrt nem szedte le (pl fazon körül) és a combon se vitte, pedig ott egy évtizede csak gyantáztatok, szal nem vagyok egy szőrmók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Hidratálók: Urea, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).