Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: madaras, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Lábápolók

Pedikürkő lábra és kézre, amely hatékonyan és gyorsan eltávolítja a bőrkeményedést. Ergonomikus kialakítása illeszkedik a kézbe, higénikusan és szagképződés nélkül használható.

A pedikűrkő durva textúrája hatékonyan és gyorsan távolítja el a bőrkeményedést,az elhalt szaruréteget a kezeken és lábakon.Vizzel és szapannal együtt használva eltávolítja a durvább szennyeződéseket a bőrről. A cseppformának köszönhetően alkalmas nagyobb területekre és nehezen elérhető helyekre,például a lábujjak között is. Habosított üvegporból készült,ezért sokáig használható higénikusan és szagképződés nélkül.

Audry1

2019. szeptember 10.

Melegebb vízbe (nem forró!) csepegtetek citromlevet, majd áztatom benne a lábamat 20 percig, vagy tovább, ha éppen ráérek. A bőrkeményedés miatt választottam ezt a habkövet. Nekem maximálisan bevált, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.